We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

[Mambo] phpshop - NIE WYSYLA MAILi

iwcia_r
06-05-2006, 14:59
NO jesli sie maile prawidlowo wysylaja to nie ma problemu ;-) Wstaw w pliku ps_checkout.php on line 159 znak '@' przed 'mktime' i zakomentuj ten echo z could not instantiate ;-)
hejka, przepraszam,ze tak pozno odpisuje, ale nie mialam pozniej czasu... a potem mi sie troszku zapomnialo o tym. W kazdym razie, chcialam powiedziec, iz problem SAM (nie wiedziec czemu) zniknal nim zaczelam cokolwiek zmieniac. Dla pewności chcialam jednak wprowadzic zmiany proponowane przez Ciebie, ale z tego co pamiętam (bo tym zajmowalam sie z 2 tyg temu) nie udalo mi sie znalezc linijki która mialam wsadzic w komentarz :P no ale udalo sie to przejsc (w sumie samo sie rozwiazalo)

Bardzo dziękuję za pomoc....aaaaa i jakbyś wiedział jeszcze jak zrobić polskie literki w tych mailach, czekam na wiesci....

szczeles
18-04-2006, 13:44
Cytat Napisał iwcia_r
znam... ale nic mi to nie pomaga ;>
Mi tam pomaga ;-)

maile sie wysylaja... ale nie wiem czemu blad sie pojawia...
Hmm, ciekawa sparwa, jesli sie wysylaja ;-)

jesli wiesz co nalezy zmienic byloby fajnie, gdybys sie ta wiedza podzielil
NO jesli sie maile prawidlowo wysylaja to nie ma problemu ;-) Wstaw w pliku ps_checkout.php on line 159 znak '@' przed 'mktime' i zakomentuj ten echo z could not instantiate ;-)

iwcia_r
18-04-2006, 13:39
znam... ale nic mi to nie pomaga ;>
maile sie wysylaja... ale nie wiem czemu blad sie pojawia...
jesli wiesz co nalezy zmienic byloby fajnie, gdybys sie ta wiedza podzielil

szczeles
18-04-2006, 13:19
Cytat Napisał iwcia_r
Hello
wiecie moze czemu po dokonaniu zamowienia
pojawia sie komunikat??
A znasz angielski? :O

Jak już przetłumaczysz błąd -> opcja "szukaj" u góry ;-)

iwcia_r
18-04-2006, 13:07
Hello
wiecie moze czemu po dokonaniu zamowienia
pojawia sie komunikat??

"Warning: mktime() expects parameter 4 to be long, string given in /home/k/a/s/XXXXX/www/administrator/components/com_phpshop/classes/ps_checkout.php on line 159
Could not instantiate mail function.

Dziękujemy za zamówienie.

Twoje zamówienie zostało pomyślnie wysłane! "

licze na wasza pomoc