We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Nie mogę otworzyć podstron

robert.k
18-04-2006, 17:35
No i po wszystkim. Zrobiłem formatowanie twardziela i wszystko się otwiera. Coś musiało być z przeglądarką, a co .... ? Najważniejsze że chodzi. Dzięki za rady i do następnego.

robert.k
17-04-2006, 13:46
Nie, no za każdym problemem nie będę zmieniał oprogramowania, a do IE przyzwyczaiłem się i tyle (żadna herezja). Nie mam pojęcia co się dzieje, z tego co słyszę u wszystkich się otwiera tylko u mnie nie chce. To dziwne, nie rozumiem tego, tym bardziej, że z oryginalnego adresu się otwiera a z przekierowania nie, natomiast inna strona działa i tu i tu.

szczeles
17-04-2006, 13:34
Cytat Napisał robert.k
I jeszcze jedno. Po zainstalowaniu FireFoxa strona się otwiera a na IE nie, a wolałbym EXPLORERA
Bracie, plix, bez takich herezji ;-)

Zainstaluj Operę ;-)

Trochę dziwne, że z pustym cache nie działa bo u mnie śmiga pięknie ;-) Chyba, że nie mówimy o tym samym problemie ;-)

robert.k
17-04-2006, 13:30
Znalazłem cache i wyczyściłem, ale nic to nie dało.

robert.k
17-04-2006, 12:43
Cytat Napisał szczeles
Może wyczyść cache? :-)
No tak, tylko jak i gdzie to się robi?
I jeszcze jedno. Po zainstalowaniu FireFoxa strona się otwiera a na IE nie, a wolałbym EXPLORERA

szczeles
17-04-2006, 10:23
Cytat Napisał robert.k
Ale co ???
Może wyczyść cache? :-)

robert.k
17-04-2006, 10:02
Cytat Napisał inzaghi89
Przecież chodzi elegancko . Możliwe, że coś z DNS'ami ?!
Ale co może być z DNSami, czy coś muszę przestawić? Przekierowałem też inną stronę na tą samą domenę i jest wszystko dobrze, a tej niestety nie widzę oprócz strony tytułowej. Jeżeli z zewnątrz jest wszystko dobrze, to znaczy, że coś jest u mnie. Ale co ???

inzaghi89
16-04-2006, 11:02
Przecież chodzi elegancko . Możliwe, że coś z DNS'ami ?!

robert.k
15-04-2006, 19:23
Witam.
Stronę http://naszdom.ovh.org przekierowałem na moją domenę http://naszdom.kolobrzeskie.info i nie mogę teraz otworzyć poza stroną główną ani jednej podstrony(białe puste strony), w przeciwieństwie do oryginalnego adresu, tam jest wszystko dobrze. Napisałem do pomocyOVH i okazało się, że administrator otwiera wszystko na obu adresach, dlatego sądzę, że problem tkwi gdzieś u mnie, tyle że nie wiem gdzie. Jeżeli ktoś będzie miał jakieś sugestie, to bedę wdzięczny.

Pozdrawiam i Wesołych Świąt
Robert