We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Usunięcie

lodowa23
18-04-2006, 22:40
tak... ale kopia dowodu.. to nie lepiej do nich zadzwonic i powiedziec ze chce zrezygnowac albo oni niech dzwonią automatem i potwierdzają skasowanie.

Maverick
15-04-2006, 14:13
I tak je musiales podac przy rejestracji domeny -.-

lodowa23
14-04-2006, 17:50
heh... ale ja moge podać wszystkie dane, ale nie chce podawać danych osobistych...

cnok
14-04-2006, 16:18
Cytat Napisał lodowa23
Witam,

Jeśli chce Pan zamknąć domenę i serwer 1000gp, proszę przesłać nam
pocztą odpowienie formularze znajdujące się na tej stronie:

http://www.ovh.com/pl/client/documents_procedures.html

Zamknięcie konta na serwerze wirtualnym/dedykowanym
Usunięcie domeny zarejestrowanej w OVH

Witam! Tak... przeczytałem te dokumenty, ale czemu mam zamieszczać ksero jakiegoś dokumentu. Chcę poprostu zrezygnować z tych kont i serwerów... czy nie da się tego normalnie załatwić. Konto jest zarejestrowane na mojego ojca, i nie chcę wysyłać jego danych!. Co muszę zrobić?
To tylko dobrze swiadczy o firmie, ze chce ksera dokumentow. To jest zabezpieczenie, zeby ktos niepowolany nie zadysponowal Twoja domena. Wiekszosc powaznych firm na rynku domen wymaga ksera dokumentow w takim wypadku.

lodowa23
14-04-2006, 14:17
odpowie mi ktoś? bo ja mam takie rozwiązanie ... poczekać az sie termin do zaplaty zblizy i nie zaplacic, i wtedy zablokują serwer

lodowa23
11-04-2006, 20:33
Witam,

Jeśli chce Pan zamknąć domenę i serwer 1000gp, proszę przesłać nam
pocztą odpowienie formularze znajdujące się na tej stronie:

http://www.ovh.com/pl/client/documents_procedures.html

Zamknięcie konta na serwerze wirtualnym/dedykowanym
Usunięcie domeny zarejestrowanej w OVH

Witam! Tak... przeczytałem te dokumenty, ale czemu mam zamieszczać ksero jakiegoś dokumentu. Chcę poprostu zrezygnować z tych kont i serwerów... czy nie da się tego normalnie załatwić. Konto jest zarejestrowane na mojego ojca, i nie chcę wysyłać jego danych!. Co muszę zrobić?