We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Login i hasło do FTP

Michal_Madej
12-04-2006, 12:07
robie tak jak piszecie i narazie nie dostalem zadnego maila z loginem i haslem
ile to moze potrwac? a poza tym to mozna wpisac tel komurkowy!

Caroll
11-04-2006, 16:47
A gdzie jest możliwość wyboru domeny ovh.org? Tu są same za które trzeba sobie zapłacić! Nie to mnie interesuje, ja zakładałam tutaj wcześniej konto, mam serwer i wszystko ładnie pięknie działa, teraz potrzebuję założyć komuś i kierowana tym że ten serwis oferuje, duże, tanie i dobre serwery znów sie pojawiłam ale zamiast ułatwiać sprawe wszystko jest utrudnione :/
Porażka...

kubastan
10-04-2006, 22:54
Ja miałem niedawno taki sam problem ale na szczęście już udało mi się go rozwiązać i dlatego moge ci teraz pomoc. Jak zalozysz sobie konto do dostajesz w mailu tzw nickhandle i haslo do menagera. Teraz tworzysz nowa domene np
xxxx.ovh.org i po chwili na maila przychodzi ci nr zamówienia. Musisz zrealizować to zamówienie czyli klikasz na ten link i później podajesz swój nr telefonu(stacjonarnego) Zaraz wyświetl ci się kod, musisz go szybko przepisać bo za chwile dostaniesz tel i bedziesz musiala podac ten kod. Po wprowadzeniu kodu w tel za chwile dostaniesz maila z loginem i hasłem do ftp
I przy łączeniu się z serwerem podajesz ten nowy login i hasło.
Osobiście polecam program FileZilla
Pozdrawiam

Caroll
10-04-2006, 22:12
Gdzie w managerze ustawa sie takie rzeczy? Ten nowy manager jest o dupe rozczaść w niczym nie moge sie połapać! Mam założone konto, wszytsko pięknie ładnie, ale co z tego jak na ftp sie zalogowac nie da :/

szczeles
09-04-2006, 15:31
Cytat Napisał LAq3
login i hasło z managera
Nie wpisuj danych dostępu do managera, tylko dane ustawione w managerze ;-)

LAq3
09-04-2006, 14:17
Jak moge stworzyć login i hasło do serwera FTP na ovh. Próbuje się połączyć hasłem i loginem z managera. W kliencie TC wpisuje ftp.60free.ovh.org login i hasło z managera i wyskakuje login incorret co robić. Bardzo proszę o pomoc