We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

po instalacji jest biała strona :F


Mathi
16-01-2007, 13:54
No faktycznie Już mi się udało tego pozbyć :P
Dzięki

mariano
15-01-2007, 10:05
Moze wisza tam ukryte pliki. Sprobuj znalezc opcje "Pokaz ukryte pliki" w swoim kliencie ftp.

Mathi
14-01-2007, 20:09
Cytat Napisał Omen
I jescze jedno mnie ciekawi, bowiem gdy usuwam wszystkie pliki z serwer przez TC to i tak zostają dwa foldery, których nie da się usunąc. Zostaje folder admin i fadmin.
Mam ten sam problem :/ Directory is not empty :/ Ale żadnych plików w nim nie ma :| Nie da się usunąc ani TC, ani przez explorator windows (:P) ani przez FileZillę :/
POMOCY

microcom
09-04-2006, 19:47
ja miałem taki problem pare razy i pomogło wejście do katalogu theme i zobaczenie czy katalog Default jest z dóżej litery jak tak to dobrze a jak z małej to zmień.

Omen
06-04-2006, 09:42
Witam,
taki problem mam. Bawiłem się z skinami. Tzn ściągnolem pare i wrzucalem i ogladalem a potem usuwalem te co mi się nie podobają. No i stało się tak że po wrzuceniu skinu i odświeżeniu strony nic się nie pokazuje. Biała strona.
Nie znam się na tyle jescze wiec nie umiałem naprawić. Więc wyczyściłem mysqla i serwer z plików i wrzucilem jescze raz zeby zainstalować. Wypełniłem formularz i wszystko ladnie pięknie do tej pory bylo. Gdy po intalacji kliknolem na button strona głowna otwarła się strona tyle że cała biała. Nic na niej nie ma. Reinsalowałem juz pare razy i nic! Co z tym zrobić?
Przypominam, że wcześniej wyszystko chodziło ładnie, pięknie dopiero po wrzuceniu stylu strona stała się biała. I jescze jedno mnie ciekawi, bowiem gdy usuwam wszystkie pliki z serwer przez TC to i tak zostają dwa foldery, których nie da się usunąc. Zostaje folder admin i fadmin. Proszę pomocy!

Tak btw. Teraz można mięc tylko jedno konto?