We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

COś jest nie tak!!!

pretorian41
21-04-2006, 12:17
Witam
Przeczytalem to co wyzej i mam pytanie.
Podczas zamawiania strony nie wpisalem telefonu bo niemam stacjonarnego.Tylko przerwalem. Strona jaka zamowilem jest tylko niemoge sie polaczyc total komanderem.
Co zrobic aby sie polaczyc???
pretorian41.toj.pl

ragnar
11-04-2006, 11:02
No dobrze, ja dostaje mail z m.in. taka informacja no co prawda wzmianki o aktywacji bezplatnego zamowienia nie ma, ale jaksi link jest (cztery X na koncu to przyslane mi haslo)

Właśnie zostało złożone zamówienie nr 2032402
na sumę 0.00.

Zamówienie odpowiada fakturze proforma nr 2032402,
która stanowi podstawę płatności i jest dostępna pod
adresem:

http://ovh.com/pl/ordering/order.cgi...02&passwd=XXXX
No ale po odpaleniu tego linka otrzymuje taka strone:

Faktura do zapłacenia

Wystąpił błąd:
This order cant be viewed from this address. Go to https://www.ovh.com/cgi-bin/fr/order...passwd=XXXX&v=
No i ten link przenosi mnie do strony francuskiej ktorej za bardzo nie rozumiem i gdzie owszem sa moej dane, ale pytania o numer telefonu nigdzie nie ma...

Łabędź
08-04-2006, 11:13
Cytat Napisał kubastan
JJezeli ja mam opłatę w wyskosci 0zł i chyba wtedy musze im podac swoj nr telefonu zeby potwierdzili moje dane. Czy jezeli nie zrealizuje tego zamownia to nie polacze sie z serwerem?????????
To chyba oczywiste.

Ostatni etap (faktura 0zł)- jest tam coś takiego jak aktywuj bezpłatne zamówienie . Klikasz, wypełniasz formularz (tel), czekasz na telefon. Wystukujesz numer. Cieszysz się z konta.

pozdrawiam

kubastan
07-04-2006, 20:50
Jeszcze jedno pytanie. Zaraz po pierwszym mailu przychodzi mi następny z jakimś zamówieniam. Nr zamówienia itd.
Jezeli ja mam opłatę w wyskosci 0zł i chyba wtedy musze im podac swoj nr telefonu zeby potwierdzili moje dane. Czy jezeli nie zrealizuje tego zamownia to nie polacze sie z serwerem?????????

sLoDkI
05-04-2006, 15:03
Cytat Napisał kubastan
(...) Cos mi sie zdaje ze powinienem miec inne haslo. A jako login co mam wpisac?? Ten nickhandle??
Podpowidzcie cos
Powinieneś dostać maila z informacjami m.in.:
Kod:
Zgłoszony dostęp do konta:

WWW:  http://xxxxx.ovh.org
FTP:  ftp.60free.ovh.org

login: xxxxx
  hasło: ********
Gdzie xxxxx to Twój login, a hasło do FTP jest generowane losowo.

pozdrawiam.

szczeles
05-04-2006, 14:49
Cytat Napisał Maverick
Druga sprawa... nie podawaj hasel publicznie!
kekekelol ;-)

Złe hasło masz (lub usera ):
mario@ubuntu:~$ ftp ftp.60free.ovh.org
Connected to ftp.60free.ovh.org.
220 Welcome to the 60free FTP server. Please login...
Name (ftp.60free.ovh.org:mario): 1njarek
331 Password required for 1njarek.
Password:
530 Login incorrect.
Login failed.

Maverick
04-04-2006, 21:59
A jestes pewien ze to jest haslo do ftp?
Druga sprawa... nie podawaj hasel publicznie!
Trzecia sprawa... dobry serwer podajesz?? ftp.60free.ovh.org i odznaczasz anonymus?

kubastan
04-04-2006, 20:11
Storzyłem subdomene: 1njarek.ovh.org , hasło do konto to *******.....
Daje w tcmd nowe polaczenie wpisuje jako login 1njarek( tak jak mi kazales) haslo *******.... i dalej nic.......

Maverick
04-04-2006, 18:20
Nie -.- przeczytaj uwaznie informacje z maili ktore dostales.
Login to jest to co masz przed ovh.org... czyli xxxx.ovh.org to xxxx to jest login na ftp.

kubastan
04-04-2006, 16:24
NO ale przy zakladaniu konta nie wpisalywalem zadnego loginu tylko maila i haslo. Dopiero pozniej na poczte przyszedl mi ten nickhandle. A jak sie lacze przez tcmd
to jako haslo wpisuje to haslo co podawalem przy rejestracji?????????

Maverick
04-04-2006, 14:59
Logujesz sie na ftp po staremu... czyli loginem ktory wybierales przy rejestracji.

kubastan
04-04-2006, 14:36
Założyłem sobie konto na 60free i wszystko pięknie: wpisuje swoje dane, mail i hasło. Na maila przychodzi mi jedna wiadomość od ovh i podają mi nickhandle:cośtam-ovh i hasło piszą mi ze mam takie same jak podałem przy rejestracji. I tyle.
Teraz wlaczam total comander daje nowe polaczenie wpisuje ftp.60free.ovh.org wyskakuje mi rubryczka z nazwa uzytkownika wpisuje ten niby swoje nickhandle i haslo jakie podalem przy rejestracji. No i nie chce sie polaczyc. "login incorect". COs mi sie zdaje ze powinienem miec inne haslo. A jako login co mam wpisac?? Ten nickhandle??
Podpowidzcie cos