We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

www.ots.u2.pl

Dawidos
21-02-2007, 17:45
worldoftibia to najgorszy ots na jakim gralem"mapka to taka dla poczatkkujachych.GM CeDric GM Awatus to najgorsi gm"owie jakich znalem w ots"ach zero satysfakcji dla gracza bo daja lvl do 300 za free i gra robi sie nudna zero nowych potworow i zero nowych run NIE polecam tego ots nawet ze to ots mojego kolegi nie wchodzcie na ten ots bo to tylko strata czasu

Dawidos
21-02-2007, 17:44
worldoftibia to najgorszy ots na jakim gralem"mapka to taka dla poczatkkujachych.GM CeDric GM Awatus to najgorsi gm"owie jakich znalem w ots"ach zero satysfakcji dla gracza bo daja lvl do 300 za free i gra robi sie nudna zero nowych potworow i zero nowych run NIE polecam tego ots nawet ze to ots mojego kolegi nie wchodzcie na ten ots bo to tylko strata czasu

Kaiba
03-04-2006, 15:20
wiem ze kolor jest do nieczego ale nei wiem zbytnio jak go zmienic bo dopiero sie ucze

ms93
03-04-2006, 15:17
reklam pelno, kolorystyka do niczego

Kaiba
03-04-2006, 15:14
Cytat Napisał Snoopy
(Ja na swojej juz sie dawno zgubiłem lol)
Oo hehe ;D no to fajnie podaj link :P

Snoopy
02-04-2006, 22:07
ale to zalezy od tego jak rozwiązałeś problem ogolnego 'wizerunku' strony. czy masz wszystko w wypisane (podejzewam to skoro mowisz ze nie znasz sie na www) albo w stylach.

jesli w stylach to musisz w notatniku otworzyc plik style.css i poszukac w sekcji body pozycji background-color: xxxxx; i za xxxxx wstawic jakis kolor

ale w twoim przypadku nie sam kolor tla trzeba zmienic ale całą szatę graficzną bo wszystkie te elementy łączą sie w jedną całość i jesli jeden z nich nie bedzie wspolgrac z resztą to całość na tym ucierpi.

BTW: popracuj nad tą stronką i w tabelach daj border='0' bo naprawdę wcale ładnie to nie wyglada jak widać krawędzie tabel.

I nie pytaj więcej: 'gdzie zmienić coś'. Bo nikt nie jest wróżbitą i nie ma zielonego pojęcia jak zbudowałeś stronę i gdzie czego ma szukać. (Ja na swojej juz sie dawno zgubiłem lol)

Poczytaj trochę kursów itp. to bedziesz wiedział najważniejsze: Gdzie, co zmienić żeby wyszło to co chcesz.

Kaiba
02-04-2006, 20:48
a powiesz jak zmienic kolor??

Snoopy
02-04-2006, 20:36
ekhm... dobra nie wazne... popracuj nad nią

Kaiba
02-04-2006, 20:31
hehe tylko ze ja poczatkujacy i nei wiem jak zmienic kolor :P

Snoopy
02-04-2006, 20:24
kolorystycznie to ta stronka jest porażką
ja mam niską rozdziałkę i część linków zasłania mi jakaś chyba reklama po lewej u góry. Takie bugi są niedopuszczalne. zmien nieco grafiki bo wyglada to jak... no wyglada dziwnie.

Kaiba
02-04-2006, 19:12
hehe konkretnie to nei ja robilem ta strone ale bardzo duzo w niej przrobilem jest cala w php i ona jest o tibii ale nie konkretnie tylko o ots czyli open tibia server troszke duzo w tym ots jest c++ i php wiec warto to pokazac ;D

Snoopy
02-04-2006, 19:01
Tibia - o ile sie nie myle... cuż chłopie długo to nie pociągnie, zapewniam cie... tibia to w sumie darmowa gra (grałem baaaardzo dawno jakies 10minut) i wydaje mi sie ze niewiele osob sie przeniesie na jakies badziewne darmowe serwy.

szczeles
02-04-2006, 18:43
Rzeczywiscie bardzo ciekawa strona ;-) Rzekłbym: frapująca ;D

I jeszcze musiałeś AdSesne wpakować? ;-)

Nawet nie mogę zczaić, o jakiej grze ona jest ;-)

Kaiba
02-04-2006, 18:11
Jest to moja 1 strona reszte sie ucze jest ona o serverze i nie wysztko ustawione