We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Statystyki

Xero
05-03-2007, 18:31
proszę o usunięcie

orynek
18-12-2006, 21:01
no a ja się przyłączam. Kiedy będą te statystyki. W jednym z postów z września admin napisał że statystyk "nie ma ale pracujemy nad tym". Teraz jest koniec grudnia a moje statystyki nie działają więc chyba nic nie zostało zrobione Prawdę mówiąc nie znam się za bardzo na tym, ale czy mógłby mi ktoś poradzić czy jest jakaś inna metoda żeby zrobić te statystyki? thnx z góry i pozdrawiam

ivan
25-06-2006, 17:55
skoro statystyki nie działają to jest może jakaś możliwość uzyskania np. logów z servera dla swojego konta żeby samemu takowe wykresiki generować [to pytanie raczej do adminów ]

gooral
08-06-2006, 10:34
Cytat Napisał emeryt
Witam ja ma wykupione domeny xxxx.eu, w moim panelu są statystki lecz wymagają hasła którego po prostu nie mam , [...]
Pamiętaj, że wpisując NIC nie pomiń -ovh na końcu.
Miesiące mijają a statystyki awstats pozostają puste u mnie nie działają.

emeryt
13-04-2006, 14:39
Witam ja ma wykupione domeny xxxx.eu, w moim panelu są statystki lecz wymagają hasła którego po prostu nie mam , lub pominąłem czytają listy z ovh, wydrukowałem wszystkie przeglądam i nic- nie widzę , magnera znam już na pamięć i nić , zadałem pytanie admin-om, odp . w stylu jeśli zapomniałeś hasła przy logowaniu wybierz opcje zmiana hasła (tylko ze to instrukcja zmiany hasła do NIC-handle )
Wiedz śmiem twierdzić ze odpowiedzi są bardzo szybko udzielane za co chwała ! lecz czasami nie na temat ; ) pozdrawiam

gooral
05-04-2006, 13:45
To chyba długo trzeba będzie poczekać, bo znikły z menu...

Gino
02-04-2006, 18:27
właśnie - nie!

Nie wiem dlaczego. Ale ten nowy menager sie dopiero rozbudowywuje więc możemy poczekać.

gooral
31-03-2006, 10:00
Działają Wam statystyki w nowym managerze ?