We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

wszystko jak należy ale nie działa strona

privilege
30-03-2006, 13:04
Ok wszystko już działa Przynajmniej u mnie już widzę stronę tylko jakoś dziwnie szybko się otwiera jak na polskie warunki ale nie będę przecież nażekał ...ale jeśli można jeszcze jedno lamerskie pytanko :gdy chcę aby jakieś dane na stronie były zmienione (strona to drzewo genealogiczne i często potrzeba uaktualniać) to czy wystarczy dany plik html który chcę poprawić lub zmienić uaktualnić np.za pomocą pajączka lub front page i następnie uploadować do folderu "www" nadpisując istniejący wcześniej plik .pytam bo jeśli nie tak się to robi to nie chciałbym popsuć tego co już zrobiłem...Pozdrawiam

szczeles
29-03-2006, 21:19
Cytat Napisał privilege
wrzuciłem
:O Jeszcze jest szansa dla polskiej mlodziezy :O

dlaczego tak się dzieje ?
Wywal wsyztsko i wrzuc ponownie ;D Jeśli coś nie pójdzie - podaj info, jaki dostajesz komuniakt o błędzie ;-)

privilege
29-03-2006, 21:08
wrzuciłem wszytko ponownie ale jest błąd podczas nadpisywania pliku index html był komunikat żę coś poszło źle i wgrała suię tylko część plików ....czy ich wielkość ma znaczenie ?dlaczego tak się dzieje ?

szczeles
29-03-2006, 21:01
Cytat Napisał privilege
wżóciłem
:O

czy nadpisanie pliku index polega na wżżoceniu do folderu www własnego pliku indeh HTML bo tak to rozumiem ...
To nie laska bylo sprawdzic? :< Wrzuc index.html i bedzie dzialac ;-)

privilege
29-03-2006, 20:41
Umieściłem całą stronę w katalogu www wszystko wżóciłem razem tak jak miałem u siebie na dysku czyli zaznaczyłem całą zawartość katalogu ze stroną w HTML i wrzuciłem do waszego folderu "www" Przez ftp ale strona nie działa !
nie robiłem nic więcej bo wedle instrukcji to powinno wystarczyć ....kiedy odpalam stronkę mam komunikat " Witamy na stronie serwisu 60free firmy OVH.

Właściciel tego konta nie ustawił jeszcze swojej strony startowej.

Jeżeli jesteś właścicielem tego konta i szukasz informacji na temat jak zainstalować swoją stronę internetową w serwisie 60free, zapraszamy na stronę http://60free.ovh.org/pl/support/

więc wywaliłem wszystko i zaczynam jeszcze raz czy muszę robić coś jeszcze aby zadziałało ....teraz właśnie się ładują od nowa czy nadpisanie pliku index polega na wżżoceniu do folderu www własnego pliku indeh HTML bo tak to rozumiem ...