We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

jportal po instalacji

K@iTO
04-04-2006, 17:51
Cytat Napisał maxym
witam
Mam wykupione konto jednak po przeniesieniu na serwer w ovh przestal dobrze dzialac jportal. Po pierwsze
* nie dziala forum - wlacza sie strona glowna
* nie dziala logowanie.
* strona stala sie awaryjna

Postanowilem zainstalowac nowy jportal jednak tego takze nie umiem zrobic wystepuje ciagle komunikat :
Wykonanie zapytań - Błąd

adres strony ***.pl

- Host do bazy. - localhost

- Login do bazy. - ***.pl

- Hasło do bazy. ******

- Nazwa bazy. ***_pl_*

- *Prefix do tabel. **e_

Czy ktos wie co najlepiej w tej sytuacji zrobic stawic nowy portal czy naprawic tameten - czy jest to mozliwe ??

czy takie sprawy nie poinny byc poruszane u admina Łabędzia? platne konto powinienes miec live support pozdro

maxym
29-03-2006, 16:46
chodzi o usluge
konta dydykowane uzywam pleska i jportala
adres domeny www.mojastrona.pl
http://www.pleskdetails.pl

kamil
29-03-2006, 13:43
zaczynając od samego początku... o jaką usługę i domenę chodzi?

maxym
28-03-2006, 21:15
jaki mialbym tu wpisac host ??
no i jak sobie poradzic z php5 ??

microcom
28-03-2006, 20:11
ja stawiam na php5 albo zmień cms-a albo dostawce hostingu, powiem tak przy nowej instalacji podałeś zły host do bazy ponieważ to napewno nie jest tu localhost, a jak zainstalujesz nowy jportal to poprostu wsadz starą baze zawsze działa, i nic nie zmieniaj w ustwaieniach w PA.

maxym
28-03-2006, 19:36
witam
Mam wykupione konto jednak po przeniesieniu na serwer w ovh przestal dobrze dzialac jportal. Po pierwsze
* nie dziala forum - wlacza sie strona glowna
* nie dziala logowanie.
* strona stala sie awaryjna

Postanowilem zainstalowac nowy jportal jednak tego takze nie umiem zrobic wystepuje ciagle komunikat :
Wykonanie zapytań - Błąd

Czy ktos wie co najlepiej w tej sytuacji zrobic stawic nowy portal czy naprawic tameten - czy jest to mozliwe ??