We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

MySQL zaraz po Regu

maciek99
27-03-2006, 21:33
tak juz jest ok THX

Łabędź
27-03-2006, 21:15
Cytat Napisał Kasiarz
wchodzę na konto i statystyki MySQL a tu nie ma miejsca, pasek jest cały czerwony a limit bazy mam 0 B.
Oj.

Przepraszam, już powinno być ok.

pozdrawiam

szczeles
27-03-2006, 20:42
Cytat Napisał prt
Niestet probowalem jzu tak ;] przez manager naciskam na konto pozniej Ziem haslo sql ;] i jak zmienie nadal mam czerwony pasek ze baz ajest zapelniona ;/
SOA#1: "Dziwne, u mnie działa" ;D

To już błąd po stronie administracji, widocznie skrypt rejestracyjny odmówił posłuszeństwa przy tworzeniu bazy mysqelowej ;-)

Jaki z tego wniosek - używać SQLite ;D (szczerze polecam, do małych projektów jest w sam raz i nie trzeba już pamiętać o imporcie i eksporcie jakiegoś kodu sql - wystarczy skopiowac plik )

prt
27-03-2006, 20:28
Niestet probowalem jzu tak ;] przez manager naciskam na konto pozniej Ziem haslo sql ;] i jak zmienie nadal mam czerwony pasek ze baz ajest zapelniona ;/

szczeles
27-03-2006, 20:20
Cytat Napisał prt
Internal Server Error
Wejdź na https://60free.ovh.org/pl/manager/manager.cgi (to 's' na końcu nakładki jest bardzo ważne) i tam zmień hasło

prt
27-03-2006, 18:42
ja tez ;] Prosz eo jakies instrukcje, wiem tyle ze trzeba zmienic haslo do mysql
__-------------------------------

Dodam ze strona podana do zmainy hasla w meilu ...http://60free.ovh.org/pl/cgi-bin/modify.cgi
Nie działa ;/ wyskakuje jakis blad

Szczegóły błedu :

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, admin@60free.ovh.org and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

maciek99
27-03-2006, 17:36
mam ten sam problem

Kasiarz
27-03-2006, 16:42
Elo mam problem, a mianowicie założyłem konto w ovh.org i dzisiaj przyszło mi potwierdzenie rejestracji, wchodzę na konto i statystyki MySQL a tu nie ma miejsca, pasek jest cały czerwony a limit bazy mam 0 B.

Do admina jak cos to jest konto zss1c.

Proszę o szybką odpowiedź.