We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Rozmiar bazy danych

szczeles
22-04-2006, 16:00
Cytat Napisał mThW
Witam pytam tu bo nie ma sensu zakjladac nowego tematu...

1. Wiec, rozmiar bazy podawany przez ovh to 4MB czy faktycznie jest to tyle ile podajecie?
Tak (chyab tak :>)

2. Ile mozna zalozyc baz danych? Na MySQL sie nie znam, stycznosc z nia mam od niedawna. Czy jedna baza moze sluzyc 2 skryptom? (oNS [system newsow] oraz download [paFileDB 3.5.3]) ??
Baza MySQL jest jedna - możesz dać różne nzawy tabel (lub prefiksy), albo uzyć innej bazy (na ovh korzytsam tylko z sqlite i nie mam żadnych problemów z bazą :>)

mThW
22-04-2006, 11:57
Witam pytam tu bo nie ma sensu zakjladac nowego tematu...

1. Wiec, rozmiar bazy podawany przez ovh to 4MB czy faktycznie jest to tyle ile podajecie?
2. Ile mozna zalozyc baz danych? Na MySQL sie nie znam, stycznosc z nia mam od niedawna. Czy jedna baza moze sluzyc 2 skryptom? (oNS [system newsow] oraz download [paFileDB 3.5.3]) ??

Z gory dzieki.

(http://math.glt.pl/ - http://mthw.ovh.org)

Łabędź
18-04-2006, 10:01
Cytat Napisał photoew
Przepraszam za głupie pytanie...ale nie wiem gdzie można znaleźć rozmiar bazy? Może mi ktoś pomóc...
Dziękuję
Narazie nigdzie. W drodze

pozdrawiam

photoew
15-04-2006, 18:26
Przepraszam za głupie pytanie...ale nie wiem gdzie można znaleźć rozmiar bazy? Może mi ktoś pomóc...
Dziękuję

Shar
27-03-2006, 15:09
Aha, dzięki za odpowiedź.

Łabędź
26-03-2006, 22:30
Cytat Napisał Shar
Witam, mam taki problem - moja baza danych przekroczyła maksymalny limit i została zablokowana. Jednak gdy wszedłem do phpmyadmin, było wyświetlone że baza zajmuje 3,3 mb, a oferta przewiduje 4 mb na bazę danych. Czy tutaj nie jest coś nie tak?

pozdrawiam
Fizyczny rozmiar bazy na dysku i ilość danych w bazie nie są takie same.

pozdrawiam

Shar
26-03-2006, 10:20
Witam, mam taki problem - moja baza danych przekroczyła maksymalny limit i została zablokowana. Jednak gdy wszedłem do phpmyadmin, było wyświetlone że baza zajmuje 3,3 mb, a oferta przewiduje 4 mb na bazę danych. Czy tutaj nie jest coś nie tak?

pozdrawiam