We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

problem po przeniesieniu na inny serwer

tanthalos
26-03-2006, 12:36
Sorki ale jak?
Robie pusta baze i na niej instaluje jportala. Usuwam baze i co, mam wegrac ta ze startego serwera? Bo jesli tak to jak napisalem dwa posty wyzej nie moge. Baza msql nie chce dac sie przeniesc!
Dobra, poradzilem sobie. Mam tylko jeszcze takie pytanie- co oznaczaja te 4 bledy:

Warning: fopen(online_g/83.238.68.1021.2.110): failed to open stream: Permission denied in /home/termopak/public_html/marta/main.php on line 783

Warning: flock(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/termopak/public_html/marta/main.php on line 785

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/termopak/public_html/marta/main.php on line 786

Warning: flock(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/termopak/public_html/marta/main.php on line 787

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/termopak/public_html/marta/main.php on line 788

Warning: unlink(online_g/213.77.226.137): Permission denied in /home/termopak/public_html/marta/main.php on line 806

microcom
25-03-2006, 20:37
Zrub to co ci napisałem zawsze działa.

tanthalos
25-03-2006, 11:37
Wiem juz gdzie tkwi problem- baza msql mi sie skopiowala, ale pusta. Kiedy za pomoca php myadmin probuje ja przegrac wykorzystujac export starej a w nowej okno sql, otrzymuje cos takiego

Kod PHP:
-- --------------------------------------------------------
-- 
-- 
Table structure for table `admins`
-- 
CREATE TABLE `admins` (
`
idintNOT NULL AUTO_INCREMENT ,
`
nickvarchar32 NOT NULL default '',
`
passvarchar64 NOT NULL default '',
`
namevarchar128 NOT NULL default '',
`
addeddatetime NOT NULL default '0000-00-00 00:00:00',
`
accessvarchar32 NOT NULL default '',
`
mailvarchar64 NOT NULL default '',
`
statintNOT NULL default '1',
PRIMARY KEY ( `id` ) 
ENGINE MYISAM DEFAULT CHARSET latin2 AUTO_INCREMENT =

MySQL said
:  
#1064 - You have an error in your SQL syntax.  Check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'DEFAULT CHARSET=latin2 AUTO_INCREMENT=2' at line 17 
Sprawdzalem, wersja msql na obu serwerach mam takie same... HELP!

microcom
25-03-2006, 09:33
Zainstaluj od nowa jp a później wyczyść baze i wsadz nową, będziesz miał wszystkie ustawienia, posty itp.

tanthalos
24-03-2006, 19:54
Witam. Ostatnio przenosiłem swoj jportal na inny serwer. Baze takze skopiowalem i przeniosłem, w config.php zmieniłem co trzeba. Przed przenosinami, na stary serwerze wszystko było ok. Teraz wywala mi masę błędów:
Kod HTML:
Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/termopak/public_html/marta/main.php on line 251

Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/termopak/public_html/marta/main.php on line 252

Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/termopak/public_html/marta/main.php on line 251

Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/termopak/public_html/marta/main.php on line 252

Warning: fopen(online_g/83.238.68.1021.2.110): failed to open stream: Permission denied in /home/termopak/public_html/marta/main.php on line 783

Warning: flock(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/termopak/public_html/marta/main.php on line 785

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/termopak/public_html/marta/main.php on line 786

Warning: flock(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/termopak/public_html/marta/main.php on line 787

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/termopak/public_html/marta/main.php on line 788

Warning: unlink(online_g/213.77.226.137): Permission denied in /home/termopak/public_html/marta/main.php on line 806

Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/termopak/public_html/marta/main.php on line 928

Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/termopak/public_html/marta/module/banner.inc.php on line 22

Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/termopak/public_html/marta/module/banner.inc.php on line 29

Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/termopak/public_html/marta/module/banner.inc.php on line 72

Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/termopak/public_html/marta/module/banner.inc.php on line 120

Moze mi ktos powiedziec co jest nie tak, albo czego nie zrobiłem?!