We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

www.mp3base.info

Maverick
10-04-2006, 22:16
ADONIS... jakby tak wszyscy mysleli to by byla tragedia!!! Co ty chcesz... naprawiac Polske... w taki sposob ze "inni kradna, to ja tez" ??! Ja np. staram sie kupowac plyty oryginalne jak tylko mnie na to stac... niech inni widza ze tak tez sie da!

szczeles
10-04-2006, 16:20
Cytat Napisał adonis
rozmawiacie tu.co jest legalne a co nie.internet jest internetem,a tylko dlatego ze jest tam prawie wszystko za darmo mp3,crack itd,prawie wszyscy sciagaja mp3 itd,potem udaja uczciwych,rzad nasz kradnie,politycy,posłowie,kosciół,i nawet fundacje,to dlaczego my nie mozemy? płenta jest taka,ściagajcie jak najwiecej mp3,to niech artysci walczą aby ich płyty były tanie.widziałem płyte STINGA ,kosztowała 50zł a płyta jakies tam dody 40zł.
Jasne, Adam Z. z miejscowości X zabił kolegę, Bartosz B. z Y zabił dziewczynę to i ja sobie zabiję kogoś. Skoro oni zabijają (a kiedyś żyli uczciwie) to dlaczego ja nie mogę? :O Zabijajcie jak najwięcej, i tak ostaniecie max. dożywocie! :O

A założę się, że płyty za 10 pln też byś nie kupił :P

adonis
10-04-2006, 03:09
rozmawiacie tu.co jest legalne a co nie.internet jest internetem,a tylko dlatego ze jest tam prawie wszystko za darmo mp3,crack itd,prawie wszyscy sciagaja mp3 itd,potem udaja uczciwych,rzad nasz kradnie,politycy,posłowie,kosciół,i nawet fundacje,to dlaczego my nie mozemy? płenta jest taka,ściagajcie jak najwiecej mp3,to niech artysci walczą aby ich płyty były tanie.widziałem płyte STINGA ,kosztowała 50zł a płyta jakies tam dody 40zł.

szczeles
26-03-2006, 09:44
Cytat Napisał inzaghi89
To nie jest plota. W którymś paragrafie jest to napisane, z resztą nie wiem, czy teraz to się nie zmieniło. Gdzieś w necie znalazłem właśnie nowy paragraf i to prawo zostało zdjęte, teraz mp3 nielegalnych nie można w ogóle mieć.
Nigdy nie można było mieć! Jeśli to prawo zostałoby "zdjęte" to by i tak została adnotacja w Dz. U. - zjadziesz coś takiego? :O

To plota i tyle - musisz się pogodzić z tym, że jeśli pobierzesz mp3 i zaraz usuniesz to i tak jesteś złodziejem :>

Poza tym zapraszam do przejrzenia: http://www.ovh.com/pl/documents/ogol...irtualnego.pdf (konkretnie paragraf 10.)

Cytat Napisał Gino
a gdzie podpisuje sie on imieniem i nazwiskiem pod stroną?
Zakładając konto w ovh trzeba podać dane ;-)

Gino
25-03-2006, 23:36
a gdzie podpisuje sie on imieniem i nazwiskiem pod stroną?

inzaghi89
25-03-2006, 21:04
To nie jest plota. W którymś paragrafie jest to napisane, z resztą nie wiem, czy teraz to się nie zmieniło. Gdzieś w necie znalazłem właśnie nowy paragraf i to prawo zostało zdjęte, teraz mp3 nielegalnych nie można w ogóle mieć. A zawsze można 1 piosenkę kupić za 3 zł bodaj... www.mp3.pl .

Legalne mp3 (ALE NIE DO ROZPOWSZECHNIANIA) masz na stronie www.mp3.wp.pl

szczeles
25-03-2006, 17:48
No przynajmniej jest z kogo się pośmiać ;-)

Zaraz pyknę mail na pomoc@o2.pl, coby pomóc sfirkowi się opamiętać ;-)

A btw. - ciekawa plotka z tym usunięciem po 24h ;-) Dlaczego nie po 12 albo 48h? ;-)

Maverick
25-03-2006, 17:48
Ludzie tak myślą ze kontrola spi...a tak nie jest Ta strona zycia nie ma To jest wyrazne rozpowszechnianie mp3 itd. bez zgody autorów, czyli jest to karalne w swietle polskiego prawa.

Z reszta sama strona tez jest kompletnie beznadziejna... Sfirek... juz nie patrzac na legalnosc itd. to ta strona, a szczegolnie ten flash do ktorego wsadziles cale mp3... sie beznadziejnie dlugo laduje!! Wlaczalem ta strone 3 razy... i ani razu nie udalo mi sie nigdzie wejsc. I to nie jest wina wolnego serwera... tylko tego beznadziejnego flasha.

Snoopy
25-03-2006, 17:41
poważnie? hehehe nie no to juz szczyt ....... . zadziwiają mnie tacy ludzie.. ale bez nich zycie byłoby smutne

lapin
25-03-2006, 13:22
Zeby nie bylo, to nie mam nic do Rudy (mam tam kobiete ), ale rozwala mnie odwaga śfirka Chyba sobie nawet sprawy nie zdaje, ze podpisuje swoja strona imieniem i nazwiskiem oraz adresem i numerem telefonu. No gorzej byc nie moze

Tak, tak Panie Pyko

Snoopy
25-03-2006, 11:22
ech... i wytlumacz takiemu... ja jestem wprawdzie z bytomia ale takich bredni nie wymyślam...

niech zyje w nieswiadomosci, jak go zamkną to sie nieźle uśmieją jak bedzie się powoływać na to ze 'zamieścił informacje'

pozdro dla ślązaków...

lapin
25-03-2006, 11:04
chopok jest z Rudy Slaskiej, wiec czego chcecie

Bo na Rudzie fajnie jest idzie sie nadup*c fest, za piec zloty abo czi, jo nie umia trafic w dźwi

szczeles
25-03-2006, 10:15
Cytat Napisał YomeK
Można podawać linki do stron/serwerów gdzie znajduje się gra/film/mp3 ale po 24h trzeba ją wykasować z dysku :!: Jezeli sciągniesz i bedziesz to miał do 24h to jest legalne ale jak minie 24godzina to już za to możesz siedzieć :!: Tak samo cd-keye i seriale! Podawanie kluczy jest legalne ale już ich uzycie nie! Wiem, że to głopota (bo i tak nikt tego nie robi) ale takie mamy prawo ( moze to i lepiej)! Więc jak się @snoopy nie znasz to się nie wypowiadaj !!
Co ty pieprzysz? :O (za przeproszeniem). Gdzie masz wzmiankę o usunięciu po 24h od ściągnięcia? Jakie prawo? ;O Twoja srtona służy rozpowszechnianiu nielegalnych treści.
Nie masz żadnego pokrycia, poczytaj sobie to: http://bap-psp.lex.pl/serwis/du/2002/1068.htm
Strona jest nielegalna i będę postulował do admina o usunięcie jej :O
Albo hmm, zgłoszę na Policję, i tak miałem dzisiaj iść na miasto ;-)

Ps. na stronce musi być info itp.
Top fragment starego prawa USA (o tzw. disclaimerach), którego już nie ma :O (znowaelizowali je), a w Polsce nigdy nie było :O

YomeK
24-03-2006, 19:12
Cytat Napisał Snoopy
unlegal? nie wiem co to znaczy. Programy i cd-keye do celow naukowych? fajnie... mp3 legalnie ale do wykasowania po 24h? ekstra... dziwi mnie ze jeszcze nie siedzisz za kratkami. Takich bredni jak napisałeś dawno nie slyszałem. Ktoś ci bzdur naopowiadał a ty uwierzyłeś i sie ryjesz jak ... .
Można podawać linki do stron/serwerów gdzie znajduje się gra/film/mp3 ale po 24h trzeba ją wykasować z dysku :!: Jezeli sciągniesz i bedziesz to miał do 24h to jest legalne ale jak minie 24godzina to już za to możesz siedzieć :!: Tak samo cd-keye i seriale! Podawanie kluczy jest legalne ale już ich uzycie nie! Wiem, że to głopota (bo i tak nikt tego nie robi) ale takie mamy prawo ( moze to i lepiej)! Więc jak się @snoopy nie znasz to się nie wypowiadaj !!

Ps. na stronce musi być info
Na tej stronie nie są umieszczone żadne pliki, a jedynie informacje na ich temat. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową. Autor serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności z powodu wykorzystania materiałów tu zawartych niezgodnie z przeznaczeniem, w szczególności gdy spowodowało to szkody osób trzecich. Autor nie odpowiada za rzetelność i prawdziwość tych materiałów ani informacji zawartych w tym serwisie.
itp.

inzaghi89
24-03-2006, 17:26
Nikt mi nie naopowiadał, ale zawsze jak widze takie strony to są takie teksty i jest polew, bo kto Ci usunie mp3 z dysku :].

Ale to nie zmienia faktu, że strony tego typu są nielegalne. Żadne z cd-key'i i mp3 nie są na licencji GNUI żeby można było za darmo je rozpowszechniać, a jeśli chcesz mieć legal, to prosze płać do ZAiKS'a ~200 zł m/c lub jeśli czerpiesz z tego jakieś zyski to 10% dodatkowo zysków :].

Nie wierzysz? www.google.pl -> licencja na mp3 / zaiks , a co do CD-KEY'i to www.google.pl -> piractwo :].

Snoopy
24-03-2006, 17:03
unlegal? nie wiem co to znaczy. Programy i cd-keye do celow naukowych? fajnie... mp3 legalnie ale do wykasowania po 24h? ekstra... dziwi mnie ze jeszcze nie siedzisz za kratkami. Takich bredni jak napisałeś dawno nie slyszałem. Ktoś ci bzdur naopowiadał a ty uwierzyłeś i sie ryjesz jak ... .

inzaghi89
24-03-2006, 16:53
Czy mi się wydaje, czy ta strona jest... "Unlegall" Nie ma żadnej wzmianki o tym, że programy i cd-keye ze strony są tylko do celów naukowych nie do użytku codziennego, a mp3 należy wykasować po 24 godzinach z dysku .

sfirek
24-03-2006, 16:21
co na niej brakuje podpowiedzcie