We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Probrem z logowaniem userów. Pomocy !!!

Kula
05-04-2006, 15:51
Witam, mam ten sam problem, nie mogą rejestrować się kolejni użytkownicy na stronie. Ponad 40 się zarejestrowało a potem wszystko padło. Działa to prawie sprawinie, rejestruje się, wysyła sie do mnie mail z potwierdzeniem rejestracji ale jak juz wejde na otrzymany link to wyskakuje komunikat że czas na rejestracje wygasł i spróbować mam ponownie. Proszę o pomoc. Dzięki

microcom
24-03-2006, 16:17
Zajrzyj do PA i zobacz czy niemusisz ręcznie aktywować. a jeżeli nie to mogłeś pomylić linijki ponieważ w tym pliku są 2 lub 3 takie same linijki.

mitchu23
24-03-2006, 12:49
Cytat Napisał microcom
Jak masz serwer na 60free to tam jest wyłączona funkcja mail i nikt się nie zarejestruje, rozwiązania poszukaj na forum było wiele razy.
Zrobiłem to co napisałes na forum:

1. W pliku login.inc.php:
Zamiast:

Kod PHP:
$cmd2 = send_info($key);

dać

Kod PHP:
$cmd2 = 'ok';

2. Następnie w zapytaniu (ten sam plik) :

Kod PHP:
$query = "INSERT INTO $guest_tbl VALUES(NULL, '$name', '$pass_', '$mail', '$pod', '$www', '$gg', '$icq', '$kraj', '$miej', '$wiek', '', now(), '$key', '-', 'no', '')";
mysql_query($query);

'-' zamienić na 'ok'

3. W pliku login.php tekst;

Kod PHP:
echo 'Rejestracja zakończona pomyslnie! Na adres, który podała(e)s; podczas wypełniania formularza rejestracji została wysłana wiadomosć z adresem aktywujscym twoje konto. Odbierz pocztę i kliknij w link podany w liscie.';

Zmienić na bardziej stosowny, np:

Kod PHP:
echo 'Rejestracja zakończona pomyslnie! Możesz zalogować się na stronie głównej';

Rejestracja przebiega pomyślnie, ale jak chcę się zalogować na stronie głównej to wyskakuje komunikat "Podany login bądź hasło jest błędne, spróbuj ponownie lub skorzystaj z funkcji zapomniane hasło" mimo, ze login i hasło są prawidłowe.

microcom
24-03-2006, 11:28
Cytat Napisał mitchu23
Nie wiem dlaczego, ale nikt nie może się zarejestrować na mojej stronie. Proszę napiszcie co mam zrobić. Adres mojej strony http://1kks.ovh.org. Poprostu ktoś wchodzi na moją stronę, chce się zarejestrować, następnie wpisuje wszystkie dane: login, hasło itp. Po wciśnięciu rejestruj wyskakuje informacja: "Rejestracja nie powiodła się, zgłoś ten fakt webmasterowi!".
Jak masz serwer na 60free to tam jest wyłączona funkcja mail i nikt się nie zarejestruje, rozwiązania poszukaj na forum było wiele razy.

mitchu23
24-03-2006, 11:05
Nie wiem dlaczego, ale nikt nie może się zarejestrować na mojej stronie. Proszę napiszcie co mam zrobić. Adres mojej strony http://1kks.ovh.org. Poprostu ktoś wchodzi na moją stronę, chce się zarejestrować, następnie wpisuje wszystkie dane: login, hasło itp. Po wciśnięciu rejestruj wyskakuje informacja: "Rejestracja nie powiodła się, zgłoś ten fakt webmasterowi!".