We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

cyfra się zwieksza, treść ta sama

wasylgkps
30-03-2006, 02:04
no dobra panowie, ale z jakiego powodu to się nie dodaje, mozna cos z tym zrobic??? przypominam, ze cyfra sie zwieksza w komentarzach czyli, jednak cos sie gdzies zapisuje...

microcom
28-03-2006, 19:24
pewnie chodzi mu o jportal, na niektórych serwerach bez register_globs niechce to działać a jak działa to słabo, dlatego ja stawiam na pliki a nie baze, ponieważ pewnie nawet się do bazy nie dodało.

wasylgkps
28-03-2006, 17:06
przypominam ze nie zawsze sie nie zapisuje kmentarz, zwlaszcza sie zdarza jak jest dlugi...

o jakim skrypcie mówisz?

pozdrawiam

Łabędź
28-03-2006, 10:04
Cytat Napisał wasylgkps
Łabędz pomóż
Ja się na jPortalu nie znam...

Sprawdź faktycznie czy ten skrypt nie potrzebuje register_globals.

pozdrawiam

wasylgkps
28-03-2006, 09:20
no własnie też mi sie tak wydaje, dlatego nie wiem co tym zrobić...

Łabędz pomóż

solti
28-03-2006, 07:16
Ja bym jednak szukał w bazie danych, ale gdzie dokadnie, to niestety nie potrafię doradzić, bo nie znam się na strukturze jportalu. Ale jeśli jportal działa podobnie do innych cms'ów, to na pewno komentarze są zapisywane w bazie danych, nie w plikach

wasylgkps
28-03-2006, 00:09
w jakich plikach i gdzie??

możesz to bardziej rozwinąć???

pozdrawiam

microcom
25-03-2006, 09:35
W bazie to raczej nie, ja bym szukał w plikach.

wasylgkps
23-03-2006, 11:26
witam,

mam takie pytanie, jestem administratorem jportalu i dzieją sie takie dziwne rzeczy np. w komentarzach: po wpisaniu komentarza zwieksza się licznik dodanych komentów, lecz są one nie wyświetlanie...czym to jest spowodowane??mozna sie gdzies tego w baziedanych dogrzebac???

pozdrawiam