We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

gry i filmy flash + forum

inzaghi89
22-03-2006, 20:49
Tak na marginesie napiszę, że dla strony mam już inny szablon, lecz pierw muszę dodać te wszystkie gry, które mam zaległe a to zejdzie troche.

Dzięki za rejestrację i mam nadzieję, że Ci sie spodoba u nas . A linki poprawie zaraz.

Maverick
22-03-2006, 20:26
nastepnym razem nie pisz linkow duzymi literami... bo firefoxa trzeba odswiezac :P Gratuluje Ja sam takze sie interesuje flashem... napisałem tak sam dla siebie jako samouczki troche skryptow w AS i tak jakos zaczolem kilka gier robic... ale nigdy mi nie starcza checi ani pomyslow na ich konczenie Oczywiscie sie juz rejestruje na forum Stronka takze całkiem Tylko reklama i ten tekst o niezarejestrowanym uzytkowniku są na jakims tle jednolitym... i to glupio troche wyglada. Nie ustawiaj dla tych elementow tla, tylko niech beda na tym bg co tam jest

inzaghi89
22-03-2006, 20:18
Witam,
po głębszym zastanowieniu doszedłem do wniosku, że jednak się pochwalę ;P. A więc, prowadzę stronę (wortal) z dziedziny gier flash i filmów flash. Strona jest ciągle przenoszona z poprzedniego serwera, ale staram się dziennie dodawać po przynajmniej 5 gier, tak by jak najszybciej wrócić do dawnego stanu . Serdecznie zapraszam do częstego odwiedzania:

Strona: www.kant1.info

Ponad to zapraszam na moje wielotematyczne forum, na którym póki co są pustki, bo niedawno zostało otwarte i każdy ma tam znaczenie (nie ukrywam, że modów też szukam :P). Więc zapraszam zapraszam do rejestracji na forum i do pisania .

Forum: www.forum.kant1.info

Pozdrawiam.