We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Przerzucenie bazy danych

frep
06-04-2006, 05:50
Mam pytanko. Wiecie może jak skopiować sobie bazę mysql na nowym menagerze? Chciałbym uniknąć późniejszych problemów, gdyż wersja forum, które używam ma wiele błędów. Nie chciałbym stracić danych tak jak już nie jeden użytkownik. Proszę o pomoc i z góry dziekuje.

dambo12
28-03-2006, 10:07
Cytat Napisał B4rt3k
Musisz otworzyć okienko zapytania SQL ( w menu stronie trzecia ikonka od lewej) kliknąć zakładkę "Import plików" wybrać plik i kliknąć "wykonaj"
Powinno zadziałać mi działało
Że gdzie mam to zrobić??
Mogę prosić krok po kroku??
Pozdro

B4rt3k
21-03-2006, 08:40
Musisz otworzyć okienko zapytania SQL ( w menu stronie trzecia ikonka od lewej) kliknąć zakładkę "Import plików" wybrać plik i kliknąć "wykonaj"
Powinno zadziałać mi działało

zlotlisz
21-03-2006, 07:48
Witam
Mam dwa konta w 60free i zrobiłem taki myk, że na jednym koncie mam bazę danych a na drugim pliki. Chciałbym przerzucić bazę na to konto gdzie właśnie jest strona. Eksportowałem plik bazy na dysk za pomocą phpMyAdmin i nie potrafię zaimportować tego pliku na nowe konto.

Czy ktoś mi pomoże w tej operacji? Udostępnię dany plik bazy i hasło do phpMyAdmin konta na którym nie mogę zaimportować bazy.

Za pomoc z góry dzięki