We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Nie piszcie o pomoc na priv :D

deqko
22-03-2006, 09:41
I ja sie dolaczam Nie piszcie na priv

pawel
20-03-2006, 22:10
taaa wyjątek od reguły

Łabędź
20-03-2006, 19:45

pozdrawiam

THOR
20-03-2006, 19:41

pawel
20-03-2006, 18:22
ja też dostaję czasem privy z prośbą o pomoc, na szczęście do tej pory były to raczej pytania problematyczne, o radę itp a nie prośba o napisanie skryptu...
więc jeśli ktoś mnie o coś takiego ma zamiar prosić (napisanie/przerobienie skryptu lub strony, poprawa kodu itp) to od razu oświadczam że php to jest moja praca, a jak wiadomo za wykonaną pracę się płaci

Qbak
20-03-2006, 17:12
Ej no ale akurat mi obiecales, a jestem w rozpacziliwej sytuacji, bo nawet kumpel ktory sie ponoc zna nie moze sobie poradzic

Więc prosze, ten jeden raz chyba nie zaszkodzi...

PS. A mając passy/loginy to nie mówi sie o hakowaniu juz chbya, tylko o włamie :P

Maverick
20-03-2006, 17:09
Coraz więcej osób zaczyna pisać do mnie na priv... np. o to zebym komus tak wgral baze... albo napisał jakies skrypty w php... albo zebym przerobil JPortala.. wiec taka moja drobna informacja... od teraz nie pomagam na priv... chyba ze tylko w wyjątkowych sytuacjach (po prostu mam za malo czasu) Zapewne nie jestem sam... takze jak ktos jeszcze dostaje privow duzo... i nie chce tego to niech sie dopisze

Ps. moglbym w tej chwili schakowac kilka kont na ovh :P ale to nie moj styl xD Dziwie sie takze ludziom, ze komus obcemu podaja login i haslo do konta. Nie robcie tego na przyszlosc... bo ktos moze sie okazac niemily