We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Problem z FTP!

CdY
23-03-2006, 10:15
a gdzie się te komendy w Total Commanderze wpisuje ? :S bo ja jak narazie to Ciemny w te zabawki ... = (

PS. Włączyłem tryb pasywny, ale to nie pomagaaa!! =( co robiiić, HEEELP!! ... Bardzo mi zależy na tym serwerze!! ;(

Łabędź
22-03-2006, 15:00
Cytat Napisał CdY
btw. to dzięki, że działa tu ktoś z 60free.ovh.org =( nikt mi nie odpowiedział co jest grane, a nadal te FTP jest lipne... 5 minut łączy mi się z samym serwerem, a co dopiero wysyłanie plików! :| Nie mam żadnego programu p2p włączonego. Działa tylko antivir, nic więcej co by potrzebowało dojścia do internetu . Proszę o pomoc...
http://60free.ovh.org/pl/support/faq.html#faq32

pozdrawiam

CdY
22-03-2006, 14:54
btw. to dzięki, że działa tu ktoś z 60free.ovh.org =( nikt mi nie odpowiedział co jest grane, a nadal te FTP jest lipne... 5 minut łączy mi się z samym serwerem, a co dopiero wysyłanie plików! :| Nie mam żadnego programu p2p włączonego. Działa tylko antivir, nic więcej co by potrzebowało dojścia do internetu . Proszę o pomoc...

CdY
20-03-2006, 16:37
Wczoraj założyłem konto, chcę wrzucić pliki na serwa FTP, a tu mi muuuuuuliiiiii.... poprostu SZOOOOK! Obrazeczek .gif 1 kb przesyła mi z minute, powinien SEKUNDKĘ !! =| A co to będzie jak ja będe coś innego wrzucał, np. index.html ważący 15 kb :| Czy to jest moja wina, czy wina serwera ? :| Używam TC ... Mam neta kablówke 128kb/s ... na innych serwerach wysyłanie mi śmiga a na ftp.60free.ovh.org MUUULIIII ... co z tym zrobić?? HEEELP!!

Login konta: cofeex
hasło: admini pewno wiedzą

Jakby coś to proszę o kontakt GG: 9032003 [często jestem na niewidoku] =) Za pomoc z góry dziękuję! =)