We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Kolokacja....

XarK
23-03-2006, 08:27
Wtedy ceny by byly juz negocjowane.... ewentualnie zalozmy w cenie zawarta bylaby 1h do "wykorzystania" technika na miesiac.... nastepne godziny oczywiscie jak najbardziej odplatne. Jedynie co firma by musiala udostepnic w panelu to czerwony przycisk czyt. dostep do resetera i ewentualnie do takich rzeczy jak RevDNS.

Pozdrawiam

ŁabędĽ
21-03-2006, 09:43
Cytat Napisał XarK
Przy takich fajnych cenach... to ja nawet moge do Afryki wyslac , pomyslcie o tym :>
Z wysłaniem jest najmniejszy problem, pytanie tylko co z interwencjami? Jeżeli miała by je robić OVH to nie wychodzi to przypadkiem drożej niż dedykowany?

pozdrawiam

anopak
21-03-2006, 08:31
Cytat Napisał ŁabędĽ
Pula dystrybucji wkrótce się nieĽle rozszerzy
Jakie¶ info może na ten temat? Będzie może PLD również w tych distrach ??

XarK
21-03-2006, 01:28
Przy takich fajnych cenach... to ja nawet moge do Afryki wyslac , pomyslcie o tym :>

ŁabędĽ
20-03-2006, 09:53
Cytat Napisał XarK
Ja bym proponowal uruchomienie kolokacji w Panstwa firmie. Tak jak widac w niektorych postach ludzie wola inne distra niz macie w swojej ofercie, jak i zarowno swoje potForki (serwery).
Przykladowo warunkiem bylaby obudowa rackowa.
Jest cos takiego w planach?? Czy tylko hosting + dedyki?!

Pozdrawiam
Dla polskich klientów raczej nie możliwe - serwerownia znajduje się w Paryżu.
Pula dystrybucji wkrótce się nieĽle rozszerzy

pozdrawiam

XarK
20-03-2006, 00:24
Ja bym proponowal uruchomienie kolokacji w Panstwa firmie. Tak jak widac w niektorych postach ludzie wola inne distra niz macie w swojej ofercie, jak i zarowno swoje potForki (serwery).
Przykladowo warunkiem bylaby obudowa rackowa.
Jest cos takiego w planach?? Czy tylko hosting + dedyki?!

Pozdrawiam