We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Matrix SMS - czyli możesz być każdym :]

Adriano
13-04-2006, 17:11
osób(chyba 10)
raczej chyba 1

To qrwa spryciaż myśliał że nikt nie wie o tej stronie.
bardzo dużo osób nie wie o niej

Stary znam forum ktore jest całkowicie na temat odszywania się pod sms'y i tam pisze do samo co ty żes tam na bazgrolił na tej www.(oczywiście teksty nie sa identyczne ale idea treści tak
jeśli teksty nie są identyczne to o co chodzi?

@hackosi, a tak pozatym, to piszesz jakbyś klawiature z nieodpowiedniej strony obsługiwał

hackosi
12-04-2006, 14:35
Ten Adrian dał tam swojego linka, poniewaz po rejestracji na tej stronie żeby wysyłac te Sms'y musisz zaprosić ileś tam osób(chyba 10).I jeśli te 10 się zerejestruje to on będzie mógł wysyłac Sms'y.To qrwa spryciaż myśliał że nikt nie wie o tej stronie.Stary znam forum ktore jest całkowicie na temat odszywania się pod sms'y i tam pisze do samo co ty żes tam na bazgrolił na tej www.(oczywiście teksty nie sa identyczne ale idea treści tak.)

YomeK
24-03-2006, 20:25
a są jeszcze jakies sposoby zeby dostac te kredyty??

Adriano
24-03-2006, 19:58
ktoś musi się zarejestrować.. - ale w Polsce to średnio kosztuje 61gr za smsa więc chyba się opłaca

YomeK
23-03-2006, 23:32
Jak mogę dostać nowe kredyty na wysylanie SMS-ów? Bo 1 sms to mało nie chce wykupować zadnych kredytów :!: Mam jakiś mój link http://theSMSzone.com/?ref=YomeK i jak ktoś tu wejdzie to dostane 1 kredyt? Czy ktoś musi tu wejsc i sie zarejestrować i wtedy dostane kredyt? (1?)? Pozdro i czekam na odpowiedz :!:

Adriano
21-03-2006, 21:10
jak sie tam rejestrowalem to napisalo ze zablokowali mozliwosc rejestracji dla ludzi z tego regionu
...bo podobno najwięcej dociążają ich serwis
Ale takie ograniczenie jes jest stałe, jak się spróbuje póżniej to wszystko zazwyczaj jest ok..

Wystarczy wbić na ten adres http://thesmszone.com/ i sie tam zarejestrować
...w Polsce jest to nieznane, jeśli nawet ktoś wejdzie na tą stronę to i tak nie będzie znał jej możliwości... - dlatego to opisałem

Strona Adriano powstała w celu zarobienia pewnej ilości pieniędzy
...może nie dosłownie pieniędzy ale samych smsów - 'podpinam' pod swój numer i mam nielimitowaną promocje

Co do samego pomysłu na strone (w formie fara na phpBB) tu uważam ze jest udany i fajny.
pomyślałem że taka forma będzie bardziej przyswajalna niż oficjany styl portalowy... - wczęsniej strona była inna, zmieniłem na tą zwyklą i rezulaty się poprawiły...

"Programie partnerskim"
planuje dodać możliwość aby kazdy mógł wstawić swój link referencyjny na tej stronie - dzięki temu odzwiedzający będą ją dalej przekazywać promując swój link

szczeles
21-03-2006, 17:54
Cytat Napisał JaFranek
Strona Adriano powstała w celu zarobienia pewnej ilości pieniędzy na tz. "Programie partnerskim"
Znalazł site, opracował banner, opisał ładnie rejestrację i postanowił na tym trochę zarobić - to źle?

A bannerek mi się podoba bardzo (pomysłowy jest :>)

ms93
21-03-2006, 17:18
jak sie tam rejestrowalem to napisalo ze zablokowali mozliwosc rejestracji dla ludzi z tego regionu

JaFranek
21-03-2006, 14:34
Wystarczy wbić na ten adres http://thesmszone.com/ i sie tam zarejestrować aby móc wysyłać smsy z nómeru jakiego sobie wymyślimy.
Strona Adriano powstała w celu zarobienia pewnej ilości pieniędzy na tz. "Programie partnerskim"

Co do samego pomysłu na strone (w formie fara na phpBB) tu uważam ze jest udany i fajny.

Adriano
20-03-2006, 21:32
dobra zabawa dla dzieci którm się nudzi
...jak chcesz to możesz się bawić, ja wole z tym robić coś innego

pawel
20-03-2006, 19:27
dobra zabawa dla dzieci którm się nudzi, nc

Adriano
20-03-2006, 18:43
le tez oszusci to pięknie wykorzystają...
własnie to jest najgorsze... - ale jakby się ludzie dowiedzieli że taka możliwość istnieje to by bardziej uważali..

Tylko ciekawe, po co Ci te linki partnerskie na tej stronie??
...po to ta strona powstała

Zmieniłem formę strony na przypominającą forum - skuteczność wzrosła dzięki temu

slavo
20-03-2006, 17:18
Tylko ciekawe, po co Ci te linki partnerskie na tej stronie?? :>

Maverick
20-03-2006, 14:25
Ale tez oszusci to pięknie wykorzystają... nie jestem pewien czy w Polsce to jest prawne Sam sie na takowych natknolem... kiedy to w smsie niby od plusa dostalem, ze mam zadzwonic na jakis tam numer, a otrzymam 50zł na konto... No to najpierw zadzwonilem do plusa i powiedzieli ze oszusci. Zreszta ten numer tez taki dziki byl.. .xD Ps... niezle zyskasz na tym :P

Adriano
20-03-2006, 12:34
a z tymi sms'ami to prawda, czy lekka "ściema"
...jasne że prawda
Ale kazdy na początku musi myśleć że to sciema, bo przecież na codzień czegoś podobnego się nie spotyka

Zabawa jest z tym niezła

crosclip
20-03-2006, 01:04
a z tymi sms'ami to prawda, czy lekka "ściema"

Adriano
19-03-2006, 23:18
Witam

Chciałbym zaprezentować moją najszybciej zrobioną stronę
http://matrix.7pl.info/

Stronka powstała na potrzeby własne - jeśli się ktoś zapoznał z jej treścią to chyba wie o co w tym wszystkim mi chodziło

Baner też daję pod ocenę

Da się coś z tego wszystkiego zrozumieć?