We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

FTP dziala tylko wtedy gdy PC jest wł.Jak to zrobic

szczeles
19-03-2006, 17:59
Cytat Napisał bastylion2
jak mam sprawdzic czy ip jest zewnętrzne??
Postaw ten serwer ftp, ustaw odczyt dla anonymousa, wejdź na http://www.whatismyip.com/, a potem sprawdź ftp://[adres_ip]/ w firefoxie/operze ;-)

Maverick
19-03-2006, 17:16
Powiedz, z czego masz neta.

bastylion2
19-03-2006, 14:24
jak mam sprawdzic czy ip jest zewnętrzne??

bastylion2
19-03-2006, 14:22
juz mnie to irytowalo:szukanie instrukcji:/dlatego moze tak nie jasno opisalem.tak chodzi mi o postawienie serwera na wlasnym pc.ma dzialac tylko wtedy gdy bedzie wł.chcialbym aby to odbywalo sie za posrednictwem programu filezilla bo jest(spolszczony )chcialbym uzywac do tego wlasne IP a nie jakies tam serwisy.nie mysle o stronce tylko chce aby sluzylo mi to do wymiany plików.

Maverick
19-03-2006, 12:39
Pisz jaśniej nastepnym razem... musiałem kilka razy czytać żeby zrozumieć. Z tego co wywnioskowałem, to chodzi Ci o postawienie servera na swoim kompie. FTP bedzie działał tylko i wyłącznie w tedy kiedy komputer włączony. Jeśli chcesz postawić strone na swoim serwie... to narazie sie za to nie bierz, bo byś musiał konfigurować APACHE i tak dalej. Jeśli chcesz postawić tylko FTP, to najpierw sprawdź czy twoje ip jest zewnętrzne.

ms93
19-03-2006, 12:38
napisz jeszcze raz z sensem
nic sie nie da zrozumiec z tego

bastylion2
19-03-2006, 11:23
FTP dziala tylko wtedy gdy PC jest wł.Jak to zrobic.wiem ze tak da sie ale nie wiem jak.jesli mozecie to udzielcie pomocy:]chcialbym do tego uzywac FileZilla.jak postawic tyaki serwer.szukalem po necie ale nie znalazlem konkretnego przypadku dla FileZilla.mam stale IP.Z góry dziekuje:]