We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

TibiaME.pl

Pruzio
16-03-2006, 17:33
Cytat Napisał ms93
w heyah juz niestety nie dziala free wap
Ojj jeśli to prawda to będzie to spora strata dla telefoni komórkowej :/ Myślałem że nie włączą naliczania.... przeciesz chyba zrobili niezły biznes na starterach ... pewnie "kilka" osób kupiło te starterki tylko dla darmowego neta

@edit: Lool mi net działa mimo że mam 0zł na koncie ms93 ty kłamco
@edit: Mi już też nie działa ;(

ms93
16-03-2006, 15:17
w heyah juz niestety nie dziala free wap

Pruzio
16-03-2006, 13:41
Cena neta jest różna w zależności od operatorów. Np. w Heayah wogule nie naliczają kasy za neta i jest za tyle co starter (5zł) miesięcznie. Można także grać przez bluetooth za darmo (wystarczy mieć kompa włączonego) ale teraz baaaardziej opyla się grać metodą heyah

Forum nie jest skopane tylko starałem się w prosty sposób umożliwić 2 języczność (jest chyba na to odpowiedni mod ale w przypadku np. 5 języków to by zajmowało zbyt dużo miejsca ;p)

A co do menu to masz możesz doradzić jak zrobić żeby menu było bardziej przejżyste ? Jest opcja rozwijania kategorii w menu ale większość osób nie skapnie że można rozwijać na sub kategorie menu i będzie problem ...

Maverick
15-03-2006, 22:56
OMG... forum skopane totalnie... nie widzialem zeby ktos robil tyle subkategorii (nie liczac OGAME, ale u nich to uzasadnione)... a strona ok Tylko jakos nigdzie nie udalo mi sie znalesc informacji o tym... na jakie phony jest tibiame... ile kosztuje w Polsce granie w to itd. wiecej praktyki by sie przydalo. Kolejny blad, to polskie litery Jak weszlem w mape... to mi sie to żuciło w oczy. Menu po lewej troche nieprzejzyste, ale ujdzie w tłumie.

Tyle odemnie

[edit]
dojrzalem liste phonow w menu.

Pruzio
15-03-2006, 22:15
Stronka zrobiona w cms'ie php-fusion ponieważ zawiera sporo informacji i tekstów. W prostym CMS'ie własnej produkcji miałbym problemy z wielojęzycznością i innymi niezbędnymi modyfikacjami które mósi zawierać nawiększy ogólnoświatowy funsite (2# jest tibiame.ru, ale trudno tu mówić o wielojęzyczności )

Jest to strona o grze mmorpg na telefony komórkowe z serii 60 (symbian). Bardzo złożona i chyba najbardziej rozbudowana gra online na telefony komórkowe. Zawiera informacje podstawowe (opisy itemów i potworów) oraz różne ciekawe poradniki (jak grać za darmo prze bluetooth lub Heyah) oraz wiele innych

Forum jest dość ciekawe bo 2 języczne

Proszę o sprawiedliwą ocenę :P

link portal:
Kod PHP:
Tibiame.pl 
link forum:
Kod PHP:
tibiame.pl/forum 
Ostatnio zrobiłem także wersję dla telefonów komórkowych

link tibiame mini-site:
Kod PHP:
wap.tibiame.z.pl