We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Problem z forum .

K@iTO
23-03-2006, 00:23
Call to undefined function

W LINI 79 masz funkcje ktora nie jest zdefiniowana w tabeli mySql wiec ja zdefiniuj jesli kozystasz z forum aim1.1 lub innego ale nie orginalnego to mogles zapomniec o tym..... Czasami trzeba to recznie robic pozdro

sawczyk
16-03-2006, 20:29
Cytat Napisał microcom
sprawdz w pliku table.php lub config jak masz zwykłego jp jakie masz zmienne wpisane i zobacz czy pokrywają się z tymi co są w tej lini, jak nie to dopisz tam tąlinie co jej brakuje.
Mam jpplus

microcom
16-03-2006, 18:57
sprawdz w pliku table.php lub config jak masz zwykłego jp jakie masz zmienne wpisane i zobacz czy pokrywają się z tymi co są w tej lini, jak nie to dopisz tam tąlinie co jej brakuje.

sawczyk
16-03-2006, 17:07
if(m_query('*',$forum_a,"author='$author' AND date > '$d_interval'",'',0,'ile') == '0' && !($blok = m_query('*',$forum_a," type='_lock' AND id='$category'",'',0,'ile'))){

to jest w tynm wierszu

solti
16-03-2006, 16:17
Cytat Napisał sawczyk
w tym pliku nie ma ponumerowanych lini
Lol!!!
No pewnie, że nie ma!
Linie sa numerowane dopiero w edytorach html/php.
Nawet w zwkłym notatniku jest opcja 'skocz do' (linii).

sawczyk
16-03-2006, 16:09
[QUOTE=microcom]Powiedz co masz w tej lini 79 a ja ci powiem co masz zrobić.[/QUOT]

w tym pliku nie ma ponumerowanych lini

microcom
16-03-2006, 09:31
Powiedz co masz w tej lini 79 a ja ci powiem co masz zrobić.

sawczyk
15-03-2006, 16:41
Mam taki problem z forum :

Włączam forum klikam nowy temat wpisuje temat tresc klikam ,,dodaj" , a tu bum Strona cala biala i napis ;

Fatal error: Call to undefined function: m_query() in /home/sylvio/public_html/module/forum/function.inc.php on line 79
Co zrobic ??