We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

OGame

Tomex
10-04-2006, 21:19
Ja kiedys chcialem gre zrobic na silniku Vallheru ale dalem sobie spokoj bo nie dal bym rady tego sam zrobic a gra zapowiadala sie ciekawie ale nic z tego

A Przy okazji ja Gram w Ogame na Uni 7 zapraszam tez na ta gre http://space-pioneers.net i na server 2

szczeles
02-04-2006, 23:32
Cytat Napisał Angel
Z naszej strony zapewniamy konto WWW bez ograniczeń, bazy danych, konta e-mail itp.
A co kcecie w zamian? ;-) Banner 400x80 na górnej belce? ;-)

A tak na serio: duża gra wymaga naprawdę dużej przepustowości, wątpię, żeby ktoś za darmo takową dał ;D

Angel
02-04-2006, 23:12
Witam, zajmuję się marketingiem nowopowstającego portalu www.sarnet.pl możemy zaoferować wsparcie dla ciekawych projektów internetowych, w tym ciekawych gier online via WWW. Z naszej strony zapewniamy konto WWW bez ograniczeń, bazy danych, konta e-mail itp. chętnych do współtworzenia portalu proszę o kontakt na marketing@sarnet.pl

mawir
10-03-2006, 03:08
Na OVH jest nowa stronka na której jest Forum. Miedzy innymi jednym z tematów są gry online i oGame.
Mozna fajnie pogadać o grze bo forum jest dziewicze , więc tematy nie zgubia sie w tłumie
Stronka ma adres : www.virus.waw.pl

szczeles
09-03-2006, 22:31
Cytat Napisał Maverick
Dokładnie ja cały czas próbuje nauczyć sie robić sesje... ale cos mi nie idzie :/ ale sie naucze... to szczele taka gierke ze blado :P
Jeśli masz problem z sesjami to szybko sobie gierki nie szczelisz :O

Ale jeśli miałbym widzieć dobrą gierkę to tylko w php5 (ładnie obiektowo musi być) + smarty + ajax (co by utrudnić życie botom i pokazać erudycję).

Swoją pisałem jeszcze w php4 (+ smarty), dlatego pewnie podupadła ;-)

Maverick
09-03-2006, 22:11
Dokładnie ja cały czas próbuje nauczyć sie robić sesje... ale cos mi nie idzie :/ ale sie naucze... to szczele taka gierke ze blado :P

Snoopy
09-03-2006, 21:58
ja wlasnie cos podobnego robie... nie chce byc kopią ogame bo oni od tego mają ludzi i potrafią napisac w minute to co ja w godzine... ale takim projektem ładnie mozna sobie szlifować php...

szczeles
09-03-2006, 20:26
Dużo jest projektów mających zrobić kopię oGame ;-) Nawet ja kiedyś próbowałem, w sumie ładny już silnik miałem (liczenie surowców, budowanie, podzialy energii, drzewko technologiczne, praktycznie nieograniczona licza budynkow/statkow), ale to się nudzi szybko ;-)

Nie słyszałem, zeby coś wyszło komukolwiek ;-)

fe.:
http://www.ozon.fora.pl/
http://progz.easyisp.pl/ge/forum/index.php

Maverick
09-03-2006, 18:01
Ciezko nie jest Sam jestem zainteresowany czyms takim, mam juz nawet pewne idee Tylko boje sie ze 30gb transferu miesiecznego moze niestarczyc :P

microcom
09-03-2006, 16:48
wątpie ale może ty się pokusisz ( o ile znasz jakieś języki programowania.) pozatym poco robić skoro już jest z nowością ciężko wejść na rynek za dóżo tego jest.

Snoopy
09-03-2006, 16:30
a jest ktoś zainteresowany zrobieniem własnej gry w stylu ogame?

Łabędź
09-03-2006, 09:33
Cytat Napisał Maverick
A wy??
Jakiś czas temu grałem, ale jak pewnego razu chciałem ustawic sobie budzik na 4 rano żeby wysłać flote to stwierdziłem, że to jest zdrowe przegięcie i przestałem

pozdrawiam

microcom
09-03-2006, 08:56
Tak

Maverick
09-03-2006, 08:55
Jaki nick masz Microcom??

microcom
09-03-2006, 08:53
Ja też gram na uni 16 i gram już od jakiegoś miecha, ale z braku czasu zaglądam tam raz góra 2 razy dziennie, ale giera jest wyje*****

Maverick
09-03-2006, 08:42
Witam OGame jest znana gierka. To jeśli ktos z forum w to gra, to piszcie na którym UNI... kiedy zaczeliscie itd.

Ja gram na UNI 16... gram od 3 dni, gierka mi sie bardzo podoba I narazie nonstop sie rozwijam w kierunku szybkiego wydobywania surowców... ale nie wiem czy to dobra taktyka... ale olewka Dopiero sie ucze

A wy??