We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Stronka jako serwer plików...

rootmaster
15-03-2006, 19:06
Cytat Napisał Adriano
hotlinkowania - wstawiam pliki które używam na innym serwerze - to jest niedozwolone..

...stworzenie strony na której bedą pliki które można pobrać jest czymś normalnym Tylko że w tej sytuacji odwiedzający będą mogli coś dodać...

Wylistowanie plików można osiągnąć w php - ładnie można wszystko zrobić (tylko ja narazie jeszcze nie wiem jak - szkukać skryptu... )
Polecam ten skrypt PHP: http://autoindex.sourceforge.net/
Używam go osobiście i działa wyśmienicie
Pozdrawiam

Adriano
08-03-2006, 20:26
Ale chyba kont 60free nie mozna używać do linkowania..
hotlinkowania - wstawiam pliki które używam na innym serwerze - to jest niedozwolone..

...stworzenie strony na której bedą pliki które można pobrać jest czymś normalnym Tylko że w tej sytuacji odwiedzający będą mogli coś dodać...

Wylistowanie plików można osiągnąć w php - ładnie można wszystko zrobić (tylko ja narazie jeszcze nie wiem jak - szkukać skryptu... )

Maverick
08-03-2006, 20:04
Ale chyba kont 60free nie mozna używać do linkowania...

mirkov
08-03-2006, 20:03
Witam!
Jak zalożyć na stronie ovh.org taka stronke z napisem "index of" bo mialem kiedys konto na lycosie i jak sie wrzucalo pliki to sie takie cos pojawialo i mozna bylo sciagac pliczki. Prosze o info jak to zrobic. Dzieki z gory.