We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

[Problem] Żądany obiekt nie istnieje

Pawson91
04-04-2006, 21:06
no to jaka ma byc zawartosc chce poporstu, aby mozna bylo sciagac PLIKI rar. zip. itd

solti
30-03-2006, 16:37
Ale to nie ma byc pusty indeks!!!

Pawson91
29-03-2006, 16:02
no i zobacz teraz ten link wrzucilem plik index.php zawartosc pusta i co i nic teraz wyskakuja jakies kwadraty zamist do pliku ktory chce pobrac http://michas07.ovh.org/tapety/

Maverick
29-03-2006, 08:34
Slash na koncu. www.michas07.ovh.org/tapety/ Ale teraz zas wyskakuje ze nie ma indeksu Wiec go nie ma...

Pawson91
28-03-2006, 19:25
www.michas07.ovh.org/tapety

to jest moj przyklad chmody sa na katalogi (foldery) 755 no i nie dziala

sLoDkI
28-03-2006, 16:58
Cytat Napisał djkolo
Sprawdzałem pliki i wszystko jest. O co chodzi??
Możecie zobaczyć sami www.djkolo.ovh.org i www.djkolo.ovh.org/phpBB
polecam: www.djkolo.ovh.org/www/
Jeden katalog www za dużo. Przenieś pliki poziom wyżej.

pozdrawiam.

sLoDkI
28-03-2006, 16:56
Cytat Napisał Pawson91
no dobra wrzucam wsyzstko do ktalogu www i mam w tym katalogu fodery zeby bajzlu nie bylo mam fodery takie strona aplikacje tapety no i zeby miec delikatny download na stronie pare plikow najwazniejszych to wrzucam je do TAPETY zapisane w.rar i .zip no i potem ani nie moge wejsc na strone ani do tego zeby pobrac tapety chmody na foldery sa poustawiane 777 no to by bylo na tyle

Nie, z 777 nie pójdzie.. chmod na 755 i działa.
PS. następnym razem podaj nazwę konta - bo tak nikt nie wie o co chodzi.

pozdrawiam.

Pawson91
28-03-2006, 16:11
no dobra wrzucam wsyzstko do ktalogu www i mam w tym katalogu fodery zeby bajzlu nie bylo mam fodery takie strona aplikacje tapety no i zeby miec delikatny download na stronie pare plikow najwazniejszych to wrzucam je do TAPETY zapisane w.rar i .zip no i potem ani nie moge wejsc na strone ani do tego zeby pobrac tapety chmody na foldery sa poustawiane 777 no to by bylo na tyle

solti
27-03-2006, 23:46
Masz nas za wróżki, czy co? Napisz dokładnie co, jak i gdzie wgrałeś (z dokładnymi adresami url - tymi co wpisujesz w przeglądarce i tym z ftp), a wtedy może uda się Ci pomóc. A jeśli jesteś kolejnmy tajemniczym, który boi się podać nazwy swojego konta, to radź sobie sam

Pawson91
27-03-2006, 17:58
ja mam taki sam problem i wiem ze mam wszystko dobrze ale na dodatek mi pisze ze mam zabroniony dostep co to moze byc ?

solti
13-03-2006, 22:49
Chyba coś pochrzaniłeś z chmodami. Poza tym, to na twoim koncie zauważyłem folder phpbb2, a nie phpbb
http://djkolo.ovh.org/phpBB2/

djkolo
13-03-2006, 18:26
Cze. Wszystkim.
Ja mam podobny problem tyle zę wgrałem wszystkie pliki do folderu www a problem jest ten sam co wyżej, ze
Kod HTML:
Witamy na stronie serwisu 60free firmy OVH.

Żądany obiekt nie istnieje. Sprawdź czy wpisałeś odpowiedni adres URL.

Jeżeli jesteś właścicielem tego konta i szukasz informacji jak zainstalować własną stronę WWW, zapraszamy na stronę [url]http://60free.ovh.org/pl/support/[/url]
Wiem ze wszystko jest dobrze wgrane na serwer. Sprawdzałem pliki i wszystko jest. O co chodzi??
Możecie zobaczyć sami www.djkolo.ovh.org i www.djkolo.ovh.org/phpBB

solti
08-03-2006, 16:35
Cytat Napisał Nightmare
...
Powiem szczerze, że katalog www usunęłem bo uznałem go za zbędny. Tak więc czy da się go jakoś odzyskać czy musze wgrywac wszystkie pliki na nowo ??
Po prostu stwórz go na nowo

ms93
08-03-2006, 16:24
musisz wszystko wgrac na nowo ale tym razem do katalogu www

Nightmare
08-03-2006, 16:24
...
Powiem szczerze, że katalog www usunęłem bo uznałem go za zbędny. Tak więc czy da się go jakoś odzyskać czy musze wgrywac wszystkie pliki na nowo ??

ms93
08-03-2006, 16:03
a wgrales to do katalogu www??

Nightmare
08-03-2006, 15:49
Mam taki problem:
Wgrałem na server pliki do katalogu "forum". Chcę otworzyć plik "index.php" znajdujący się w katalogu forum/install więc w adresie strony wpisuje "www.nightmare.ovh.org/forum/install/index.php" i wyskakuje mi błąd

Kod:
 Witamy na stronie serwisu 60free firmy OVH.

Żądany obiekt nie istnieje. Sprawdź czy wpisałeś odpowiedni adres URL.

Jeżeli jesteś właścicielem tego konta i szukasz informacji jak zainstalować własną stronę WWW, zapraszamy na stronę http://60free.ovh.org/pl/support/
Sprawdziłem w FTP z 10 razy czy plik jest w tym katalogu i jest tam lecz dalej mam ten sam błąd. Co robić ?