We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Forum na stronie .

Fucker
09-03-2006, 17:16
Ekm, wszystko OK , mam taki problem /
JAk zrobić żeby : Przykład: NA STRONIE GŁÓWNEJ :-
Pole tekstowe a nad nim News ...zamist Dodaj newsa / Archiwum

microcom
09-03-2006, 16:23
a dodałeś siebie w PA jako admina forum, najpierw musisz się zarejestrować na stronie później w PA zakładka forum ustaw siebie jako admina, i powinno działać a w fadmin, w zwykłym jp to wiele nie zrobisz.

Fucker
09-03-2006, 16:20
Dobra, dobra, jakoś zrobiłem... nadałem katalogowi fadmin chmod " 755 "
Loguję sie... a tam ...nic
czy może można zmienić logowanie dla administratorów... Nie mam pojęcia
Wiem tylko tyle że jak się loguje to pojawia sie wszystko prócz tekstu w srodku.
A tak w ogóle to co można robić w fadmin ??

microcom
09-03-2006, 16:14
bo jak masz zwykłego jp to tam niemasz wszystkiego, co jest w forum pacu, większość robisz w PA lub na forum.

Fucker
09-03-2006, 15:45
dlaczego jak wpisuje www.twojanazwa.pl/fadmin/
Pokazuje mi się błąd , albo po prostu nic ....
Oco tu chodzi ??

microcom
08-03-2006, 18:07
a zaznaczyłeś ściąganie czy jakoś tak, zresztą jak wyrzuciło ci wszystkie tabele tak to je skopij wklej do np. notatnika i zapisz jako baza i po kłopocie.

sawczyk
08-03-2006, 18:03
Cytat Napisał microcom
no nie ale jest export lub jakośtak i masz takie małe okienko tam zaznaczasz myszką wszystko co w nim jest i później zaznaczasz ściąganie i klikasz ściągnij czy jakośtak.
Zrobilem tak : Wszedlem w export zaznaczylem wszystko w okienku czyli : Admins ,articles , ban , banners .... i kliknelem wykonaj to wyskoczylo mi :

- phpMyAdmin SQL Dump
-- version 2.6.4-pl4
-- http://www.phpmyadmin.net
--
-- Host: localhost
-- Czas wygenerowania: 08 Mar 2006, 12:01
-- Wersja serwera: 4.1.11
-- Wersja PHP: 4.4.2
--
-- Baza danych: `Sylvio`
--

-- --------------------------------------------------------

--
-- Struktura tabeli dla `admins`
--

CREATE TABLE `admins` (
`id` int(3) NOT NULL auto_increment,
`nick` varchar(32) NOT NULL default '',
`pass` varchar(64) NOT NULL default '',
`name` varchar(128) NOT NULL default '',
`added` datetime NOT NULL default '0000-00-00 00:00:00',
`access` varchar(32) NOT NULL default '',
`mail` varchar(64) NOT NULL default '',
`stat` int(8) NOT NULL default '1',
PRIMARY KEY (`id`)
) ENGINE=MyISAM DEFAULT CHARSET=latin1 AUTO_INCREMENT=2 ;

--
-- Zrzut danych tabeli `admins`

...................

microcom
08-03-2006, 17:54
no nie ale jest export lub jakośtak i masz takie małe okienko tam zaznaczasz myszką wszystko co w nim jest i później zaznaczasz ściąganie i klikasz ściągnij czy jakośtak.

sawczyk
08-03-2006, 17:50
Cytat Napisał microcom
http://www.mxs.pl/shop.php?cmd=category&id=4 tu masz darmowy.
Becup bazy najlepiej zrobić z phpmyadmin chyba że niemasz dostępu, lub jakiś panel admina, jak byś miał mojąmodyfikacje JPplus to beckup robisz bezpośrednio z PA.
Ok jestem w PhpMyAdmin ale tam niema czegos takiego jak becup

==============================================
Jak chcialbym miec strone na twoim serwie to musze zrobic dodaj do kosza ??

microcom
08-03-2006, 17:45
http://www.mxs.pl/shop.php?cmd=category&id=4 tu masz darmowy.
Becup bazy najlepiej zrobić z phpmyadmin chyba że niemasz dostępu, lub jakiś panel admina, jak byś miał mojąmodyfikacje JPplus to beckup robisz bezpośrednio z PA.

sawczyk
08-03-2006, 17:38
Cytat Napisał microcom
u mnie masz też darmowy serw tylko mały, a tak wogule to sprubuj zrobić becup bazy i wgrać od nowa system.
O walsnie jak to sie robi ?? Ten becup bazy , bo niechce kasowac plikow . Na twojej stronie widze najtaniej serw za 6 zl http://www.mxs.pl/shop.php?cmd=category&id=5

microcom
08-03-2006, 17:35
u mnie masz też darmowy serw tylko mały, a tak wogule to sprubuj zrobić becup bazy i wgrać od nowa system.

sawczyk
08-03-2006, 17:27
Cytat Napisał microcom
Dziwne bo ja robiłem te wszystkie modyfikacje i umnie działa zresztą w mojej modyfikacji też działa, mimo iż wszystko było robione na nie zainstalowanym systemie.
No wlasnie mnie tez to zdiwiolo bo na serwie lycos jak podmienilem jakis plik np. Logo , to zmienilo się . A tą strone robie dla satysfakcji wiec nie chce platnego serwa , Lycos ma za duzo reklam i ledwo chodzi , na 60free nie dziala PA bo sie wali caly czas .

microcom
08-03-2006, 17:20
Dziwne bo ja robiłem te wszystkie modyfikacje i umnie działa zresztą w mojej modyfikacji też działa, mimo iż wszystko było robione na nie zainstalowanym systemie.

sawczyk
08-03-2006, 16:49
Zrobilem tak jak w tym topicku: http://forum.ovh.pl/showthread.php?t=1609
Ale nadal jest to samo tak jak by strona nie wyczytala zmian w pliku login.inc.php

Mam strone na serwerze bythost13.com

microcom
08-03-2006, 16:45
no więc wnioskuje że masz strone na 60free a tam niedziała funkcja mail i tu masz 2 możliwości albo ściągniesz sobie odemnie ze strony JPplusa i tam masz już zrobione że nie wysyła linka z kluczem aktywacyjnym lub wysyła jak wpiszesz zewnętrzny serwer smtp, albo 2 możliwość zrobisz tak jak jest napisane tu:http://forum.ovh.pl/showthread.php?t=1609 opis ten pochodzi ze zsypu i niejest mujja go tylko przepisałem.
Pozdrawiam i życze miłego dłubania.

sawczyk
08-03-2006, 16:40
A wiec tak : Jezeli ktos chce sie zarejstrowac na moim forum w jportalu to niemoze bo wyskakuje : Rejestracja nie powiodła się, zgłoś ten fakt webmasterowi! Co mam zrobic zey dzialalo ? Nie chce przeinstalowywac jp bo juz duzo na tej stronie zrobilem!

microcom
08-03-2006, 16:16
Ale najpierw powiedz o co ci chodzi bo napisałeś o forum to ci odpowiedziałem teraz pytasz się o co innego i ja niewiem co chcesz zrobić, walnij jeden temat i wypisz co dokładnie chcesz a ja ci wtedy pomoge.

sawczyk
08-03-2006, 14:56
Kurde juz duzo zrobilem na stronie i niechce przeinstalowywac jp .Moze da sie cos zrobic zeby nie bylo trzeba przeinstalowywac /?

microcom
08-03-2006, 10:18
Po pierwsze to jak wpiszesz w przeglądarce www.twojanazwa.pl/fadmin/ to tam masz panel admina, po drugie jeżeli niemasz przerobionego portalu a masz go postawionego na 60free to się nie zarejestrujesz ponieważ niedziała funkcja mail. jak chcesz to moja modyfikacja jp jest przystosowana pod takie serwerki i nie musisz znać php, zresztąu mnie na stronie opisałem proces instalacji.

sawczyk
08-03-2006, 08:17
Czy da sie wejsc do panelu administratora na forum ?? Bo gdy wchodze na forum nigdzie tego niema , a bym chcial porobic grupy dodac emblematy itd.

A na dodatek nie moge sie zarejstrowac na forum tym . Gdy chce wyskakuje : Rejestracja nie powiodła się, zgłoś ten fakt webmasterowi!