We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

problem z instalacją ...

Mr.X
02-04-2006, 15:50
Sory, że posta pod postem, ale poprzez moją nieuwagę nadałem chmod`a plikowi 'setup.php' wartość 777 co jest niezbyt dobrym posunięciem.
Zmienić na 644 i działa.

Mr.X
02-04-2006, 15:28
Również mam podobny problem, nie mam "htaccess`a" na FTP, CHMODy również są odpowiednio ustawione, adres wpisuje równiez tak jak było przedstawione w innych tematach, ale nadal pokazuje się ten komunikat.

Pozatym wrzucam fusiona po raz drugi i przy poprzedniej instalacji wszystko było ok.

Maverick
22-03-2006, 15:17
No przeciez jest wyzej wyjasnione...

tixtex
22-03-2006, 12:49
Mój kolega, też ma problemy z zainstalowaniem Fusiona. Pokazuje mu sie taki sam komunikat. Co można z tym zrobić? Powiedzcie plis!

mkapron
14-03-2006, 21:54
Z tego co widzę wpakowałeś na serwer katalog php
Kod:
- attributes of file '/j/a/h/jahu/www/php/setup.php'
Setup powinien być uruchomiony bezpośrednio w katalogu /www. Wypakuj wszystkie pliki i katalogi do katalogu głównego i wtedy odpal setup.php

microcom
07-03-2006, 18:41
no właśnie albo niema htacces albo masz w nim złe wpisy lub coś w tym rodzaju.

JaHu
07-03-2006, 18:34
ale gdzie jest .htaccess ???

Łabędź
07-03-2006, 16:17
Cytat Napisał JaHu
- attributes of file '/j/a/h/jahu/www/php/setup.php' are 755,
- attributes of directory are 755,
- in '.htaccess' file there is no any unavailable entries
Jaśniej się chyba już nie da...

pozdrawiam

sLoDkI
07-03-2006, 15:56
Cytat Napisał JaHu
Wpakowałem pliki na serwer (jahu.ovh.org) ale gdy chce wejść w setup.php pokazuje sie

Welcome in 60free service in OVH.

The server encountered an internal error and was unable to complete your request

If you are owner of that account and you are looking for more information about Internal Server Error pleas visit http://60free.ovh.org/en/support/ or check if:

prosze o pomoc

u mnie się wyświetla
Proszę najpierw 3 razy sprawdzić a dop. później pisać na forum.

pozdrawiam.

JaHu
07-03-2006, 15:38
Wpakowałem pliki na serwer (jahu.ovh.org) ale gdy chce wejść w setup.php pokazuje sie

Welcome in 60free service in OVH.

The server encountered an internal error and was unable to complete your request

If you are owner of that account and you are looking for more information about Internal Server Error pleas visit http://60free.ovh.org/en/support/ or check if:

prosze o pomoc