We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Zablokowana baza danych

Danielo16
08-03-2006, 23:59
Dzięki wielkie teraz wszystko działa naprawiłem sobie plik i forum chodzi eleganco

Jesteś wielki Łabędź

Pozdro wielkie dla ciebie

Łabędź
08-03-2006, 23:10
Cytat Napisał Danielo16
kurcze ale ja dalej nie moge dodac tabeli w bazie pisze mi że mam brak uprawnień

Nie wiem co jest może sie coś przestawiło
Już powinno być ok.

pozdrawiam

Danielo16
08-03-2006, 22:48
kurcze ale ja dalej nie moge dodac tabeli w bazie pisze mi że mam brak uprawnień

Nie wiem co jest może sie coś przestawiło

Łabędź
08-03-2006, 21:20
Cytat Napisał PrzemekGierski
zapytanie SQL:

OPTIMIZE TABLE `xyz`

MySQL zwrócił komunikat: Dokumentacja
#1044 - Access denied for user 'uniabiochem'@'%' to database 'uniabiochem'

Chodzi nam o to, żeby zawsze było do tego prawo, do OPTIMIZE TABLE, tak jak np jest do kasowania rekordów, bo tak, to nawet jak pousuwam kilka rekordów, to i tak, to zajmuje tyle samo miejsca, bo miejsce jest zwalnianie po optymalizacji tabeli (przebudowaniu plików indeksów).
Ok, myśle że bug poprawiony.

Nie moge dać uprawnień do OPTIMIZE bo do tego trzeba dać uprawnienia do INSERT, a quota polega właśnie na tym, że INSERT się nie da zrobić

pozdrawiam

PrzemekGierski
08-03-2006, 20:08
Błąd

zapytanie SQL:

OPTIMIZE TABLE `xyz`

MySQL zwrócił komunikat: Dokumentacja
#1044 - Access denied for user 'uniabiochem'@'%' to database 'uniabiochem'

Chodzi nam o to, żeby zawsze było do tego prawo, do OPTIMIZE TABLE, tak jak np jest do kasowania rekordów, bo tak, to nawet jak pousuwam kilka rekordów, to i tak, to zajmuje tyle samo miejsca, bo miejsce jest zwalnianie po optymalizacji tabeli (przebudowaniu plików indeksów).

Łabędź
08-03-2006, 19:54
Dziękuję.
Jeszcze się zapytam, czy blokada jest nadawana automatycznie, a zdejmowana przez administratorów? Można by też mimo wszystko nie zabierać praw do optymalizacji bazy.
Jest nadawana i zdejmowana automatycznie, tylko że chyba coś ten automat się troche popsuł :/. Sprawdze dokładnie jutro.

Co rozumiecie przez 'prawa do optymalizacji'?

pozdrawiam

Łabędź
08-03-2006, 19:53
Cytat Napisał Danielo16
Zgadzam się z kolegą było by gites wtedy

i jeszcze raz prosze szanownego admina Mr Łabędzia o odblokowanie mi mojej bazy Please :P
Zrobione. Powinno zaraz działać.

pozdrawiam

PrzemekGierski
08-03-2006, 19:35
Hehe widzę, że to samo co u mnie, również poproszę jeszcze raz o odblokowanie bazy, jej rozmiar teraz jest na styk, a właściwie troszkę przekracza rozmiar, ale to tylko chwilka, bo po optymalizacji nie będzie, a wtedy szybko skopiuję bazę forum na mój serwer.

Danielo16
08-03-2006, 19:17
Można by też mimo wszystko nie zabierać praw do optymalizacji bazy.
Zgadzam się z kolegą było by gites wtedy

i jeszcze raz prosze szanownego admina Mr Łabędzia o odblokowanie mi mojej bazy Please :P

PrzemekGierski
08-03-2006, 18:35
Dziękuję.
Jeszcze się zapytam, czy blokada jest nadawana automatycznie, a zdejmowana przez administratorów? Można by też mimo wszystko nie zabierać praw do optymalizacji bazy.

Danielo16
07-03-2006, 18:08
U mnie jest taka sama sytuacja a dokładnie miałęm problem z plikiem session.php i chciałem go naprawić ale nie mam uprawnien chociaż nie przekroczyłem quoty bazy dlatego jeśli jest to możlowe to bardzo bym prosił o nadanie mi uprawnień

Moje konto to : fowidw

Z góry wielkie dzięki

Łabędź
07-03-2006, 10:21
Witam.
Ostatnio przekroczyłem rozmiar bazy danych, chciałem pousuwać trochę rekordów, a później zoptymalizować bazę, ale nie miałem już uprawnień. Zrobiłem eksport bazy, wyczyściłem bazę w menadżerze, ale dalej jest zablokowana, mógłbym prosić o powrotne nadanie uprawnień?
Konto uniabiochem.
zrobione

pozdrawiam

PrzemekGierski
06-03-2006, 23:10
Witam.
Ostatnio przekroczyłem rozmiar bazy danych, chciałem pousuwać trochę rekordów, a później zoptymalizować bazę, ale nie miałem już uprawnień. Zrobiłem eksport bazy, wyczyściłem bazę w menadżerze, ale dalej jest zablokowana, mógłbym prosić o powrotne nadanie uprawnień?
Konto uniabiochem.