We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Reklamy

Maverick
06-03-2006, 20:11
Takich serwisów które oferuja zyski z reklam jest cała masa... po za tym dla OVH stanowiło by to tylko dodatkową robotę. Jaki zysk ma OVH z 60free?? a to... ze masa osób jest zadowolona z 60free i przechodzi na platne uslugi OVH. Jeśli ktoś chce pomóc OVH... to niech umieści ich banner na stronie

I watpie zeby OVH wprowadziło przymusowe reklamy... bo to porządne straty by przyniosło... OVH dla tego jest właśnie nadzwyczajne... ze nie daje reklam... ani kompletnie nic nie rząda w zamian za 60free.

JaFranek
06-03-2006, 19:51
Witam
Mam pewną propozycje (pomysł), który byłby korzystny zarówno, dla OVH jak i użytkowników korzystających z tej usługi (Głównie chodzi mi tu o userów 60free). A mianowicie wprowadzenie reklam!! !!. Pewnie się zastanawiacie a jakie to korzyści miał by mieć użytkownik gdyby 60free wprowadziło reklamy?? Otóż pewien procent z zysków z reklamy (wyświetlenia lub unikalnego kliknięcia w nią) byłby dawany twórcy strony. Zważywszy na to, że obecnie OVH z usługi 60free praktycznie nic nie ma, było by to w miarę dobre rozwiązanie, aby "I wilk był syty i owca cała". Oczywiście najlepiej by było, aby każdy mógł się zadeklarować czy chce wejść w taki rodzaj współpracy i wyświetlać reklamy tylko u takich osób.

Nie mam pojęcie czy takie coś było by możliwe pod względem technicznym i prawnym, wszystko, co napisałem jest tylko propozycją, nad głównymi założeniami i rozwiązaniami należałoby myśleć jakby ten pomysł zaakceptowała osoba do uprawniona.

Wszystko, co napisałem powyżej jest nie ważne, jeżeli OVH zamierza w najbliższym czasie wprowadzić przymusowe reklamy w 60free (Czego oczywiście bardzo byśmy nie chcieli)

Pozdrawiam
JaFranek