We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

błąd w phpmyadminie

pstefano
29-05-2006, 20:05
jak widac ten sam problem konto 'a-stefanowski'. konto tam bedzie na innodb, wiec pytanie czy moga byc takie tabele?

TrevorG
26-05-2006, 12:04
Proszę o wyczyszczenie mojej bazy danych. Konto: mlodziliteraci. Jeszcze tylko 1 pytanie: czy tabele musżą być potem umieszczane w InnoDB czy w MyISAM?

Łabędź
22-05-2006, 09:35
Cytat Napisał taavit
konto : 9ldh
zrobione

pozdrawiam

taavit
21-05-2006, 23:04
Błąd

zapytanie SQL: DokumentacjaEdytuj

SELECT COUNT( * ) AS num
FROM `9ldh`.`artykuly`

MySQL zwrócił komunikat: Dokumentacja
#1016 - Can't open file: 'artykuly.ibd' (errno: 1)

konto : 9ldh

mkapron
15-03-2006, 20:47
Cytat Napisał Łabędź
Zrobione dla wszystkich. Proszę sprawdzić.

pozdrawiam
Dzięki jak nie wiem co...

Również pozdrawiam

Łabędź
15-03-2006, 00:31
Cytat Napisał mkapron

Niestety to samo co u innych. Proszę o skasowanie wszystkich tabel bazy danych. Konto: region1
Zrobione dla wszystkich. Proszę sprawdzić.

pozdrawiam

mkapron
14-03-2006, 21:44
Kod:
Błąd

SELECT COUNT( * ) AS num
FROM `region1`.`kategorie_zdjec`

#1016 - Can't open file: 'kategorie_zdjec.ibd' (errno: 1)
Niestety to samo co u innych. Proszę o skasowanie wszystkich tabel bazy danych. Konto: region1

am_kot
12-03-2006, 18:20
Niestety po ostatnich konfiguracjach systemu przez ovh.pl, nie mogę korzystać z MySQL (wyskakuje brak jakiegoś pliku z bazy danych, gdy otwieram stronę www). W związku z tym, chciałem usunąć całą zawartość bazy i wprowadzić tabele z danymi ponownie. Okazuje się jednak, że i ta operacja mi się nie udaje ani za pomocą phpAdmin, ani przez freeManager (i tu są też jakieś błędy uniemożliwiające wykonanie wyżej wymienionej operacji). Samych błędów nie przedstawiam szerzej, bo mam nadzieję, że ponowne wprowadzenie danych pomoże rozwiązać problem korzystania z MySQL.

W związku z powyższym, także proszę o usunięcie wszystkich danych z mojej bazy danych dla konta "am_kot".

Pozdrawiam

sielecki
12-03-2006, 17:15
Witam.

W związku z:

#1016 - Can't open file: 'produkty.ibd' (errno: 1)

proszę o skasowanie plików bazy z tabelą produkty. Użytkownik: sielecki

blatio
10-03-2006, 14:51
Witam
mam ten sam problem z bazą danych:

Kod PHP:
Błąd

zapytanie SQL
:  

SELECT COUNT( * ) AS num
FROM 
`blatio`.`my_quest

MySQL zwrócił komunikat:  
#1016 - Can't open file: 'my_quest.ibd' (errno: 1) 
I tak do wszystkich tabel.
Prosiłbym o załatwienie tego problemu.
Z góry dzięki.

pawel
06-03-2006, 22:05
nie no wielkie LOL...
Kod:
#1016 - Can't open file: 'modules.ibd' (errno: 1)
jakies 2 tyg. temu stworzyłem w bazie kilka tabel które później usuwałem i teraz widzę że kolejno się do nich chce dostać :/
pozniej pewnie bedzie: Can't find file: './pawel/modules.frm'

ehhh

jaras
06-03-2006, 17:47
Cytat Napisał Łabędź
zrobione

pozdrawiam
Dziękuję i pozdrawiam serdecznie. :-)

pawel
06-03-2006, 17:10
Cytat Napisał Łabędź
Dziwne - w bazie nie masz tabeli 'access_type'. Pozostał tylko plik formatu tabeli (.frm), który usunąłem.

pozdrawiam
dziwne ale dalej phpmyadmin ma z nim problem, wczesniej nie widzail access_type.ibd, moze tylko ten usunąłeś?

Łabędź
06-03-2006, 17:04
Cytat Napisał jaras
Czy da radę zrobić coś w mojej sprawie?

Bo tak czekam i czekam cały dzień... i nic... ;-)
zrobione

pozdrawiam

jaras
06-03-2006, 16:14
Czy da radę zrobić coś w mojej sprawie?

Bo tak czekam i czekam cały dzień... i nic... ;-)

Łabędź
06-03-2006, 16:03
Cytat Napisał pawel
Kod:

SELECT COUNT( * ) AS num
FROM `pawel`.`access_type`

#1017 - Can't find file: './pawel/access_type.frm' (errno: 13)
teraz o to się pluje :] mam nadzieje ze nie bedzie mu chodzilo o wszystkie tabele
Dziwne - w bazie nie masz tabeli 'access_type'. Pozostał tylko plik formatu tabeli (.frm), który usunąłem.

pozdrawiam

pawel
06-03-2006, 15:59
Kod:

SELECT COUNT( * ) AS num

#1017 - Can't find file: './pawel/access_type.frm' (errno: 13)
teraz o to się pluje :] mam nadzieje ze nie bedzie mu chodzilo o wszystkie tabele

Łabędź
06-03-2006, 15:41
Cytat Napisał pawel
jesli dane pozostaną to mozesz kasowac, inaczej nie mam po co na uczelni sie pojawiac
No to nie masz po co się na uczelni pojawiać - skasowałem

pozdrawiam

pawel
06-03-2006, 15:29
Cytat Napisał Łabędź
Widać to 'feature' nowszej wersji MySQL - jak spotka tylko plik .frm to szuka dalej plików z InnoDB. Moge skasować ten plik ręcznie (tej tabeli i tak nie ma). Reszta zostanie.

pozdrawiam
jesli dane pozostaną to mozesz kasowac, inaczej nie mam po co na uczelni sie pojawiac

Łabędź
06-03-2006, 11:50
Cytat Napisał sircon
te bledy dalej sa, bazy recznie sam wyczyscic nie moge (za pomoca freemanagera - wyskakuje blad: "Błąd wewnętrzny modułu - module_clearDb"). czy moglibyscie mi te baze wyczyscic ? od nowa bym sobie wszystko poukladal
zrobione

pozdrawiam

sircon
06-03-2006, 11:35
te bledy dalej sa, bazy recznie sam wyczyscic nie moge (za pomoca freemanagera - wyskakuje blad: "Błąd wewnętrzny modułu - module_clearDb"). czy moglibyscie mi te baze wyczyscic ? od nowa bym sobie wszystko poukladal

Łabędź
06-03-2006, 11:13
Cytat Napisał pawel
jesli ma to oznaczac wykasowanie calej bazy to lepiej nie dziwne jest dla mnie to ze strona dziala tak jak powinna, wszystkie dane są widoczne itp, problem dotyczny tylko phpmyadmin...
Widać to 'feature' nowszej wersji MySQL - jak spotka tylko plik .frm to szuka dalej plików z InnoDB. Moge skasować ten plik ręcznie (tej tabeli i tak nie ma). Reszta zostanie.

pozdrawiam

jaras
06-03-2006, 09:41
Witam.

Mam problem podobny do tego, o którym napisali @ pawel i @ sircon. To znaczy, po zalogowaniu się do phpMyAdmina pokazuje się błąd:

a baza danych nie działa.

Konto: compuserv

Nie pamiętam zbyt dobrze, ale chyba także nie zmieniałem silnika tabel na InnoDB, bo w mojej bazie nie były potrzebne transakcje (wszystkie operacje wykonuję na elementarnych i pojedynczych zapytaniach), ale może jednak... Teraz i tak nie mam tego jak sprawdzić, bo nie można w ogóle odczytać plików bazy danych (błąd jak powyżej).

Baza danych zawiera dość ważne informacje i nie chciałbym ich stracić.

Co można zrobić, aby zlikwidować ten problem?

Przesyłam pozdrowienia.

pawel
05-03-2006, 20:44
Cytat Napisał Łabędź
Kasować go?
jesli ma to oznaczac wykasowanie calej bazy to lepiej nie dziwne jest dla mnie to ze strona dziala tak jak powinna, wszystkie dane są widoczne itp, problem dotyczny tylko phpmyadmin...

sircon
05-03-2006, 20:35
tez mam podony blad i nie wiem o co chodzi

Kod PHP:
Błąd

zapytanie SQL
:  

SELECT COUNT( * ) AS num
FROM 
`sircon`.`hotel

MySQL zwrócił komunikat:  
#1016 - Can't open file: 'hotel.ibd' (errno: 1) 

Łabędź
05-03-2006, 20:24
Cytat Napisał pawel
tak sie sklada ze nic nie zmieniałem, po zmianie platformy sprzętowej mi to wyskakuje... tabele mam tylko w myisam.... jesli mozna to gdzies zmienic w phpmyadminie to prosze napisz...

btw na innym koncie mam tabele tylko w innodb i dziala...
OK, to jest jakaś niespójność bazy - masz plik tabeli access_type.frm ale nie masz plików tej tabeli z danymi i indeksem.

Póki co zrobiłem chmod 0 tego pliku.

Kasować go?

pozdrawiam

pawel
05-03-2006, 17:09
tak sie sklada ze nic nie zmieniałem, po zmianie platformy sprzętowej mi to wyskakuje... tabele mam tylko w myisam.... jesli mozna to gdzies zmienic w phpmyadminie to prosze napisz...

btw na innym koncie mam tabele tylko w innodb i dziala...

Łabędź
05-03-2006, 15:15
Cytat Napisał pawel
przy wejściu do phpmyadmina dostaje takie cos:
Kod:
 Błąd

zapytanie SQL: 

SELECT COUNT( * ) AS num

#1016 - Can't open file: 'access_type.ibd' (errno: 1)
tabel nie widac, niec nie moge zrobic... konto pawel.ovh.org, prosze o pomoc co mam zrobic...
Nie zmieniłeś przypadkiem silnika bazy na InnoDB? Tabele masz w MyISAM.

pozdrawiam

pawel
05-03-2006, 12:49
przy wejściu do phpmyadmina dostaje takie cos:
Kod:
 Błąd

zapytanie SQL: 

SELECT COUNT( * ) AS num

#1016 - Can't open file: 'access_type.ibd' (errno: 1)
tabel nie widac, niec nie moge zrobic... konto pawel.ovh.org, prosze o pomoc co mam zrobic...