We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Warning: mysql_fetch_assoc(): supplied argument is not a valid MySQL result resource

radziowi
21-03-2006, 01:18
Konto na Waszym serwerze mam dopiero od 2 dni. Na lokalu wszystko mi dzila. Myslalem ze to wina global_registers wylaczylem na lokalu i nadal mi dziala wiec to nie tego wina(na ovh global registers sa wylaczone). Czytalem powyzsze posty i chyba jest jakis blad z baza OVH??. PHPmyAdmin zapytania mi wykonuje prawidlowo(sprawdzalem) a caly czas powatrza sie ten sam blad. Jesli ktoś wie co jest grane proszeę o odpowiedz

A nazwa mojego konta to radziowi.

kallosz
09-03-2006, 16:37
no i co z tym błędem ?? są jakieś postępy ??

kallosz
05-03-2006, 17:59
nazwa konta to:
gim2ostrzeszow

Łabędź
05-03-2006, 15:36
Cytat Napisał kallosz
"Warning: mysql_fetch_assoc(): supplied argument is not a valid MySQL result resource" ....

czy ktoś wie co mogło się zepsuć ?? w plikach mam wszystko ok.
Proszę o pomoc.
Pewnie coś nie tak z bazą danych

Kurde, nie jestem jasnowidzem! Podawajcie nazwy kont na których są problemy!

pozdrawiam

Snoopy
05-03-2006, 12:01
A ja polecam instalację php, windowsa, zmywarki i klimy na własnym koncie
i czemu to ma sluzyc?

kurcze mam taki problem ze uzylem funkcji mysql_num_rows() i tez cos zaczelo sie chrzanić... a przedtem dzialalo... wyskakuje error: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in....

solti
05-03-2006, 01:51
Cytat Napisał Snoopy
polecam instalacje phpMyAdmina na wlasnym koncie...
A ja polecam instalację php, windowsa, zmywarki i klimy na własnym koncie

Snoopy
04-03-2006, 21:29
tak czy inaczej jest to lekko irytujące... myślałem ze cos z bazą jest nie tak bo phpmyadmin nie prądzi... wiec zainstalowałem swojego i pradzi wiec juz nie wiem co z tym jest...

aha... polecam instalacje phpMyAdmina na wlasnym koncie... o wiele szybciej dziala...

kallosz
04-03-2006, 12:26
ok =)) juz myslalem ze to cos mi siem zepsulo =)) ale loosik moge poczekac

thx

zlotlisz
04-03-2006, 11:36
Cytat Napisał Snoopy
Ja proponuje poczekać...

Nie płacimy więc musimy poczekać
Niedawno był taki sam problem z bazą danych i naprawili to więc liczę, że tym razem będzie podobnie.

Snoopy
04-03-2006, 11:28
jak bys napisal to jakies 2 dni temu to bym odpisał zebys przedstawił kilka linijek kodu bo z nieba nie wymyślę powodu.

Ale mi tez sie cos takiego dziwnego dzieje od wlasnie 2 dni. Chyba cos z bazą jest nie tak. A na dodatek chrzani sie phpMyAdmin. Ja proponuje poczekać...

kallosz
04-03-2006, 10:24
"Warning: mysql_fetch_assoc(): supplied argument is not a valid MySQL result resource" ....

czy ktoś wie co mogło się zepsuć ?? w plikach mam wszystko ok.
Proszę o pomoc.