We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Co Jest Grane !!!!!

xroot
03-03-2006, 14:06
Cytat Napisał Łabędź
Był problem z automatem wysyłającym email dlatego tak długo to trwało.

Przepraszamy za te opóźnienie.

pozdrawiam
a co mam powiedziec kiedy otrzymalem kody po juz ponad 40 godzinach do pleska i nagle plesk ...... po francusku bez mozliwosci wybrania innego jezyka interfejsu ?!!!?
Znam angielski , niemiecki , rosyjski no i ......polski ale nikt nie wspomnial ze bede sie meczyl z francuskim ( skoro nie rozumie ani slowa ) wiec .... serwer znowu stoi bez mozliwosci urzywania a godziny leca.................

Panowie - czy to takie trudne - doprowadzic cos do konca ........ tak jak powinno byc ????

Łabędź
03-03-2006, 13:27
Cytat Napisał xroot
40 - godzine nie moge sie dostac do wlasnego dedyka bo nie mam kodow po reinstalizacji
Był problem z automatem wysyłającym email dlatego tak długo to trwało.

Przepraszamy za te opóźnienie.

pozdrawiam

xroot
03-03-2006, 12:49
40 - godzine nie moge sie dostac do wlasnego dedyka bo nie mam kodow po reinstalizacji , na mail i telefony nikt nie odpowiada .......... trace z kazda godzina userow i kase z reklam i ............ To wyglada jak moment w ktorym za niego placilem - mial byc 24 godziny po zaksiegowaniu wplaty a byl to 5 dniach ;-)
Ludzie - uwazajcie i omijajcie OVH wielkim łukiem ............

Pise na łamach forum - bo juz mi barak slów - nie wiem co mam zrobić .... to kpiny i przepychanki jak z dzieckiem w piaskownicy .....POMOCY !!!!!