We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Php by Przemo 1.9

solti
11-03-2006, 22:22
Tak jak Maverick pisze. Musisz skonfigurować wysyłanie maili przez zewnętrzne konto pocztowe (np. op, wp, o2, itp.). W tym celu podajesz serwer smtp i hasło oraz nazwę użytkownika do tego konta.

Pozdrawiam!

Maverick
11-03-2006, 20:02
BYŁO, poszukaj... "konfiguracja serwera smtp" ! ! !

manwe
11-03-2006, 20:01
Czemu email przez php jest wyłączony ?? włączyłem aktywację kont przez admina i nie mogę aktywować kont ... możecie coś z tym zrobić ? Proszę ...

mgaca
05-03-2006, 08:26
Oo super...ze tez sam o tym nie pomyslalem, dzieki

Łabędź
04-03-2006, 23:23
Cytat Napisał mgaca
pewno niedlugo cos z tym zrobia...
Proszę wgrać pliki ponownie.

pozdrawiam

mgaca
04-03-2006, 13:49
cos sie chrzani z serwerem, ostatnio cos przenosili - mam taki sam problem z instalacja php-nuke, a przy instalacji phpbb mod. by przemo nie bylo problemu [bylo to jakies 3 tygsy temu]

pewno niedlugo cos z tym zrobia...

sznoorek
03-03-2006, 08:19
mam tak samo

Maverick
03-03-2006, 08:03
U mnie też to samo... nowe pliki nie chodzą... może ktoś coś z tym zrobić?? Admini...napiszcie chociaż co sie dzieje

zuchel
03-03-2006, 01:00
hmmm tez mam ten błąd, ale o dziwo tylko nowe pliki nie chodzą...
skopiowałem istniejący już skrypt który działa no i jego kopia nie działa...
prawa dostępu takie same...
nawet skrypt nie chodzi...

klamot
03-03-2006, 00:13
Tesz bym chciał wiedzieć dlaczego wyskakuje błąd niemogę zainstalować by przemo

imposed
02-03-2006, 23:02
Witam

Npotkałem na taki komunikat przy próbie instalowania w/w skryptu

Kod:
Serwer napotkał błąd wewnętrzny i nie jest w stanie zrealizować twojego żądania.

Jeżeli jesteś właścicielem tego konta i szukasz informacji na temat probmemów z błędem wewnętrznym, zapraszamy na stronę http://60free.ovh.org/pl/support/ lub sprawdź czy:

- uprawnienia do uruchamianego zasobu '/h/i/o/hiob/www/reakcja/install.php' mają wartość 755,
- uprawnienia do katalogu mają wartość 755,
- w pliku '.htaccess' nie znajdują się nieprawidłowe wpisy
Numeru błędu nie wyświetla.

Do tej pory próbowałem

- Ustawić 755 dla pliku i katalogu (ustawiłem i tak narazie nadal jest ustawione)
- Dodać usunąć .htaccess (na początku nie był to dodałem pusty)
- Potem w tym samym pliku wrzucałem parametr na zmianę wersji php na czwartą (nadal bez rezultatu)

Przeszedłem do Faq - tam nie znalazłem informacji które by mi pomogły

Przeszedłem do przewodników - również bez rezultatu (dotyczą tylko zwykłego phpBB :P)

Potem przeglądnąłem forum, też brakło jakiś rad

Z grubsza przedstawiłem problem, czy można go jakoś rozwiązać ?