We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Co sie dzis dzieje???

wlk
02-03-2006, 18:25
Cytat Napisał Łabędź
Dla niecierpliwych: ftp pracuje teraz na 213.251.189.239

pozdrawiam
I bedzie pracowal tam juz caly czas?

Herhor
02-03-2006, 17:41
A jak mam się zalogować po przez ten adres IP

/// Już wiem, sorki za post

Łabędź
02-03-2006, 16:19
Cytat Napisał Spero
Witam
co prawda strona juz dziala , ale dlaczego nie mozna nic na nia wrzucic ?
Zniknal mi caly katalog www ? Czy to jakas awaria nie mam pojecia co z tym zrobic, chcialam powrzucac kilka rzeczy a tu takie kwiatki.
Czy moge cos z tym zrobic czy tylko czekac cierpliwie , az ktos mi odda moj katalog www ?

Pozdrawiam
Dla niecierpliwych: ftp pracuje teraz na 213.251.189.239

pozdrawiam

celek
02-03-2006, 16:13
Cytat Napisał Spero
Witam
Zniknal mi caly katalog www ? Czy to jakas awaria nie mam pojecia co z tym zrobic, chcialam powrzucac kilka rzeczy a tu takie kwiatki.
Czy moge cos z tym zrobic czy tylko czekac cierpliwie , az ktos mi odda moj katalog www ?

Pozdrawiam

tez juz zupdatowalem sobie stronke na dysku, ale teraz musze ja wrzucic na serwa i crash.... nawet zmiana hasla przez Freemenagera nic nie pomaga

do adminow : nie spieszczie sie wazne zeby zrobic dokladnie

Spero
02-03-2006, 15:52
Witam

Pozdrawiam

Łabędź
02-03-2006, 13:57
Cytat Napisał jacoor
a mozna prosic o jakies info kiedy mniej wiecej serwerek ruszy? wyjezdzam jutro i chcialbym cos przed wyjazdem wrzucic, a tak to co chwile sprawdzam czy dziala... czlowiek sie tylko irytuje...
Już tuż tuż

Mam nadzieje, że w ciągu godziny wszystko będzie działać.

pozdrawiam

jacoor
02-03-2006, 13:23
a mozna prosic o jakies info kiedy mniej wiecej serwerek ruszy? wyjezdzam jutro i chcialbym cos przed wyjazdem wrzucic, a tak to co chwile sprawdzam czy dziala... czlowiek sie tylko irytuje...

Pozdro
Jacoor

THOR
02-03-2006, 12:47
No skoro tak "jest napisane" to znaczy że musiałbyć jakiś powód. Chyba nie sądzisz że administracja ovh robi sobie jaja . Proponuje po prostu cierpliwie poczekać

pablo006
02-03-2006, 12:35
Jak chcialem otworzyc moja strone to pisalo ze serwis 60free w trakcie rekonfiguracji i ze bedzie po 9.00 a teraz pisze ze po 12.00