We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Jakie konto wybrac ?

Pawel_PI
03-03-2006, 14:14
Cytat Napisał Maverick
Jeśli tylko ten plik będzie legalny... to na 1000gp możesz go wstawić Bo ile dobrze sobie przypominam... to 1000gp nie ma ograniczenia wielkości pliku. Ale zostanie on sciagniety jakies 50 razy i masz po transferze...
Juz mam 1000 na poczatku mialem problem bo pisalo ze z mojego kraju sie nie da wziolem z niemiec i sprobowalem z polski no i lol teraz mam 2 jeden za 10.32 EUR i drugi za 47.58 PLN. ale co tam przyda sie do klanu to drugie a plik legalny mozesz byc spokojny tylko te 50 razy mnie przeraza bo ja za bardzo nie rozumiem o co chodzi z tym limit transferu kurcze mi kolega z polski cos tlumaczyl ze jak przekroczy w neostradzie to ma wolniejsze lacze czy jakos tak nie wiem o co biega bo 12 lat juz nie bylem w polsce ja niemam zadnych ograniczen w internecie

Moje lacze to 2040 kbit/s download i 192 kbit/s upload ale i tak narzekam ze za wolne ale na ovh mi szyblo stronke w php otwiera dlatego zdecydowalem sie tu na konto

Pozdro

Maverick
02-03-2006, 16:12
Jeśli tylko ten plik będzie legalny... to na 1000gp możesz go wstawić Bo ile dobrze sobie przypominam... to 1000gp nie ma ograniczenia wielkości pliku. Ale zostanie on sciagniety jakies 50 razy i masz po transferze...

Pawel_PI
02-03-2006, 03:27
Dodam jeszcze ze przeczytalem wlasnie forum o tym 1000 i mnie to zaciekawilo sprawdzilem stronka sie szybko laduje takze prosze o podpwiedz czy jak zrobie np: dzial download czy bede mogl wstawic plik 572 MB to dla mnie bardzo wazne

Pozdrawiam

P.S. A i cena fajna

Pawel_PI
02-03-2006, 03:17
Witam !!!

Jestem posiadaczem darmowego konta na ovh jestem poczatkujacym webmasterem ale juz wiem ze to za malo miejsca moze wyjasnie to tak na 60free wielkosc pliku ftp (przeslanie na konto) wynosi 4MB ja potrzebuje cos takiego zebym mogl przeslac 572MB to ten najwiekszy reszta mala jest czy to konto 1000 MB ma taka mozliwosc jak nie to jakie wybrac prosilby tu o podpowiedzenie mi Z gory dziekuje.

P.S. Chce zmienic na normalne platne konto bo to 60 free ostatnio cos szwankuje a pozatym fajnie ze udostepniacie mozna sie nauczyc i poszukac cos lepszego z wieksza iloscia miejsca i powazniejszy projekt

Wiec jaka oferte mam wybrac ?