We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Lekka Przesada !!!!

xroot
03-03-2006, 14:07
;-)

Pawel_PI
03-03-2006, 13:19
xroot nie przesadzaj mi chodzilo o zabawy z free ale powiem ci ze oni i tak dobrze mysla te 60 to za malo do jakiegos wiekszego projektu ale mozna sie nauczyc troche pozatym dobra reklama dla nich mam teraz 2 X 1000 i zobaczymy jak one sie spisza 2 bo niechcacy mi sie przycisnelo ale co tam niech juz bedzie do czegos sie przyda mysle

Pozdrawiam !!!

xroot
03-03-2006, 12:58
to luknijcie na to http://forum.ovh.pl/showthread.php?t=1914

Łabędź
03-03-2006, 00:39
Cytat Napisał AWS
A co OVH robi z serwerami dedykowanymi to już
A co robi?

pozdrawiam

AWS
02-03-2006, 18:39
A co OVH robi z serwerami dedykowanymi to już

TOTALNA PRZESADA !!!!

Jak ktoś ma jeszcze jakies info PRZESADACH i OVH to piszcie....

osiol
02-03-2006, 17:03
Dziekować

Łabędź
02-03-2006, 16:21
Cytat Napisał osiol
Strony zaczęły działać ale ja mam dalej problem z ftp. Czy tylko ja? Dodam ze inne serwery ładnie mi chodzą - założyłam kilka w celu sprawdzenia czy siada mi sieć czy po prostu ovh dalej ma problem z ftp.
Czy jest jakaś szansa na dowiedzenie się kiedy wstanie ftp?
http://forum.ovh.pl/showthread.php?t=1890

pozdrawiam

osiol
02-03-2006, 16:14
Strony zaczęły działać ale ja mam dalej problem z ftp. Czy tylko ja? Dodam ze inne serwery ładnie mi chodzą - założyłam kilka w celu sprawdzenia czy siada mi sieć czy po prostu ovh dalej ma problem z ftp.
Czy jest jakaś szansa na dowiedzenie się kiedy wstanie ftp?

Pawel_PI
02-03-2006, 08:19
O dobrze ze admin odpisal szukam cos platnego u was i tam nikt nie odpowiada wiec wklejam tu to:
Cytat Napisał Pawel_PI
Jestem posiadaczem darmowego konta na ovh jestem poczatkujacym webmasterem ale juz wiem ze to za malo miejsca moze wyjasnie to tak na 60free wielkosc pliku ftp (przeslanie na konto) wynosi 4MB ja potrzebuje cos takiego zebym mogl przeslac 572MB to ten najwiekszy reszta mala jest czy to konto 1000 MB ma taka mozliwosc jak nie to jakie wybrac prosilby tu o podpowiedzenie mi Z gory dziekuje.

P.S. Chce zmienic na normalne platne konto bo to 60 free ostatnio cos szwankuje a pozatym fajnie ze udostepniacie mozna sie nauczyc i poszukac cos lepszego z wieksza iloscia miejsca i powazniejszy projekt

Wiec jaka oferte mam wybrac ?
Cytat Napisał Pawel_PI
Dodam jeszcze ze przeczytalem wlasnie forum o tym 1000 i mnie to zaciekawilo sprawdzilem stronka sie szybko laduje takze prosze o podpwiedz czy jak zrobie np: dzial download czy bede mogl wstawic plik 572 MB to dla mnie bardzo wazne

Pozdrawiam

P.S. A i cena fajna
Odrazu zaznaczam ze pisze mi iz to konto 1000 nie jest dostepne z mojego kraju znalazlem cos odpowiedniego dla siebie po niemiecku ale cos zepsulem czy mozna prosic o pomoc podalbym wszyskie dane przez mail lub jakos !!!
Dziekuje .

Łabędź
02-03-2006, 08:05
Cytat Napisał Pawel_PI
hehe teraz to naprawde przesadzili

Serwis w trakcie rekonfiguracji. Zapraszamy po godzinie 12:00.
Wiadomość o rekonfiguracji była podana wczoraj po południu. Jest to rzecz którą musimy zrobić żeby zachować sprawność 60free. Nie widze tu żadnej przesady.

Niestety czas prac z powodów 'technologicznych' się przedłużył.

pozdrawiam

Pawel_PI
02-03-2006, 08:02
hehe teraz to naprawde przesadzili

Serwis w trakcie rekonfiguracji. Zapraszamy po godzinie 12:00.

Pawel_PI
02-03-2006, 06:27
bo mnie juz to denerwuje i dlatego sie ponioslem ale i tak jestem im wdzieczny ze moglem sprobowac sobie zrobic stronke i zobaczyc jak to wszystko dziala w nocy chcialem sobie cos do pisac i "krach" dlatego sie tak wkorzylem sorry

moglbys przeczytac to : http://forum.ovh.pl/showthread.php?t=1885
i mi poradzic cos

Dziekuje za odp.

solti
02-03-2006, 06:16
Cytat Napisał Pawel_PI
To co robi ovh z tymi darmowymi serverami to lekka przesada od 2 dni w nocy lipa:

" Witamy na stronie serwisu 60free firmy OVH.
Serwis w trakcie rekonfiguracji. Zapraszamy po godzinie 9:00.
System reconfiguration in progress. Visit us after 9:00am"

a myslalem ze zrobie projekt na darmowym i wstawie na platny ale widze ze jak na tych sie to dzieje to na platnym pewnie to samo.

co o tym sadzicie bo reklamuja sie wszedzie ale reklama nie odpowiada temu co oferuja
LEKKA PRZESADA !!!
Ja Cię zupełnie nie rozumiem Przecież nie płacisz za to, a zachowujesz się, jakbyś był wielkim panem, który płaci krocie i wymaga, żeby ovh skakało w rytm tego, co im zagrasz Przecież jest komunikat w informacjach na stronce o 60free, a do tego na forum wypowidał sie w tej sprawie Łabędź Na drugi raz proponuję powstrzymać na wodzy emocje.

Pozdawiam!

Pawel_PI
01-03-2006, 23:33
To co robi ovh z tymi darmowymi serverami to lekka przesada od 2 dni w nocy lipa:

" Witamy na stronie serwisu 60free firmy OVH.
Serwis w trakcie rekonfiguracji. Zapraszamy po godzinie 9:00.
System reconfiguration in progress. Visit us after 9:00am"

a myslalem ze zrobie projekt na darmowym i wstawie na platny ale widze ze jak na tych sie to dzieje to na platnym pewnie to samo.

co o tym sadzicie bo reklamuja sie wszedzie ale reklama nie odpowiada temu co oferuja
LEKKA PRZESADA !!!