We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Podpisywanie Postów

K@iTO
01-03-2006, 00:41
Cytat Napisał microcom
K@ito jak byś przeczytał inny mój post to byś wiedział że się nie podpisuje pod niczym napisałem tam iż te moduły niesą moje i że ja je tylko przepisuje dla innych żeby nie musieli szukać.
Więc sory ale następnym razem dokładniej poszukaj.

http://zsyp.pl/module.php?op=forum&cmd=3&id=16886

Wszystkie tutoriale, hacki itp umieszczone w forum "Jak to zrobić" są własnością zsypu. Wszelkie kopiowanie i umieszczanie na własnych stronach bez zgody będzie ścigane.
Nie pytać o zgodę bo i tak nie bedzie.

Podyktowane jest to tym, ze wielokrotnie (jeden "serwis" szczególnie w tym przoduje) pomysły, kody itp zamieszczone na zsypie były kopiowane i umieszczane w artykułach na innych stronach, oczywiście podpisane własnym nickiem.

Edycja - grd
Jesteś ciekaw co może Cię spotkać za złamanie tego zastrzeżenia?

Możemy zawiadomić odpowiedni organ [czytaj prokuraturę] o złamaniu praw autorskich. Oni się wtedy zajmą Tobą a my w międzyczasie wystosujemy pismo o proponowanej karze. Np. 10.000 zł na PCK.

Myślisz, że jeśli nie jesteś pełnoletni, to nic Ci nie zrobią?

Mylisz się. Za szkody popełnione przez nieletnich do 18 roku życia odpowiadają rodzice. Więc zanim zaczniesz kopiować ZASTANÓW SIĘ.

Noobe nie mów mi, że "przekopiowuje zeby inni nie musieli szukac"
Proste NOOOBIE

TEMAT POSTA GDZIE NAPIS TU JEST TO OPISANE A PUZNIEJ LINK DO FORUM ZSYP LUB INNEGO ZRODLA Z KTOREGO PRZEPISUJESZ!!!!!!!!!!

K@iTO
28-02-2006, 23:57
Cytat Napisał microcom
K@ito jak byś przeczytał inny mój post to byś wiedział że się nie podpisuje pod niczym napisałem tam iż te moduły niesą moje i że ja je tylko przepisuje dla innych żeby nie musieli szukać.

Każdy jeden post nalezy powiedziec kto go napisal i gdzie go mozna znalesc

tyle mam do powiedzenia tak wiec.....

Plagiat w kazdym przypadku bez podpisu!

microcom
28-02-2006, 06:30