We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

księga gości - problem z uruchomieniem

Cornelius
27-02-2006, 20:21
Znalazłem ciekawy skrypt PHP który odpowiada za księgę gości. Działa ona na plikach tekstowych i wygląda też całkiem przyjaźnie, chciaż wygląd będę musiał zmienić, ale nie w tym problem... Na stronie stworzyłem nowy katalog ksiega i tam umieściłem wszystkie pliki. Księga dostępna jest pod adresem:

gumidolina.ovh.org/ksiega/guest.htm

Zmieniłem chamod pliku guestbook.txt na 666 (tak pisało gdzieś w informacji).

I mam problem, bo księga nie działa

Czy ktoś kto zna się na PHP może mi pomóc?? Bardzo proszę.
Co do struktury rozmieszczenia na serwisie, to pliki skryptu są w jednym katalogu www/ksiega, a cały skrypt ma działać na stronie ksiega_g.htm w katalogu www (czyli w katalogu wyżej)

Tutaj możecie pobrać spakowane rarem pliki na których ma działać księga gości:

rapidshare.de/files/14254825/widgyguest.rar.html

Z modyfikacją wyglądu sobie poradzę, tylko proszę pomóżcie mi to uruchomić, ponieważ sam nie mogę sobie z tym poradzić... Bardzo Was o to proszę.

Mam jeszcze jedno pytanie. w katalogu www znajduje się katalog php, a w nim lang, który jest pusty !! - przynajmniej tak pokazuje Total Comander. Chciałem ten katalog php usunąć, ale nie mogę, ponieważ on cały czas jest widoczny na moim koncie... Nie wiem, czy powstał on z mojej inicjatywy, czy jest to folder serwisowy, tak samo jak www?? Proszę o pomoc również w tej sprawie...

Z góry za wszystko dziękuję.