We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Podpięcie domeny pod ct8.pl

Hiki
28-02-2017, 10:32
Hej,
Tutaj poza zrzutami ekranu, które daleś musiałbyś doprecyzować w jakiej formie chcesz podłączyć domenę do hostingu. Tak idąc tematem ogólnych metod maszdwie opcje (poza przekierowaniem pczywiście), a więc calkowitą delegację domeny na serwer zewnętrzny ustawiając serwery DNS nact8.pl zgodnie z wytycznymi dzialu wsparcia tego usługodawcy.

W tym miejscu musisz pamiętać, że tam gdzie skierowane będą serwery DNS, tam zarządzać będziesz strefą. Wspominam o tym, ponieważ częstym błędem jest wydelegowanie domeny na zewnętrzne serwery i próby wykonywania modyfikacji w zakładce strefy DNS po stronie OVH. Wtedy oczywiście pozycje w strefie DNS w panelu OVH nie będą mialy odniesienia.

Drugą opcją jest działając na serwerach DNS z OVH edycja strefy DNS, tak więc ustawienie w rekordzie typu A numeru IP wskazanego przez uslugodawcę czyli w tym wypadku ct8.pl

AdamEl
19-02-2017, 19:16
Witam!
Wczoraj zakupiłem domenę do mojej strony znajdującej się na hostingu ct8.pl, niestety nie udało mi się jej podpiąć :/
Jest ktoś w stanie krok po kroku wytłumaczyć mi jak ją podpiąć?

Screeny z panelu ovh i ct8.pl
http://imgur.com/a/2N3EG