We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Total commander 6.53

Maverick
01-03-2006, 16:40
Ja nie wiem co wy chcecie od TC 6.53... wciskasz CTR+N, odznaczasz anonymus, podajesz serwer login i hasło...

Druga sprawa... to ograniczenie wielkości pliku. Jeśli masz 60free to jest ono chyba do wielkości 5mb. Ale nie jestem pewien.. niech admin potwierdzi

Nolt
28-02-2006, 11:28
marekzuczek ja takze ci polecam FileZilla, chyba najlepszy klient wczesniej urzywalem FlashFXP, ale sie przerzucilem na filezille bo jest free i lepszy

marekzuczek
27-02-2006, 20:49
a moze ktos wie jak to ominąć żeby się tak szybko nie rozłaczało?

Adriano
27-02-2006, 17:30
czasami chciałbym wtedy komputer przez okno wyrzucić
heh - też tak miałem

Prawie zawsze tak jest... - chodzi chyba o komendy wysyłane przez program..

Ale ostatnio odnalazłem FileZilla - moim zdaniem lepszy od TC - polecam

(tylko przy wysyłaniu plików na serwer w usłudze 1000gp lepiej wpisywać wszystkie dane do formularza i wciskać enter zamiast korzystać z 'szybko połącz' bo nastąpi 'szybko rozłącz' - przynajmniej u mnie tak jest...)

marekzuczek
27-02-2006, 17:12
Wiecie moze czemu TC 6.53 się szybko i czesto rozłącza. chce wrzucic jakis duzy plik a tu... :/ "Nie można przesłać pliku" a za chwile się pojawia "Połączenie przerwane" czasami chciałbym wtedy komputer przez okno wyrzucić chodz wiem ze komp nie ma nic do gadania (chyba). prosze o pomoc. pozdrawiam.