We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Dopalanie wpisów w katalogu

misiek89
19-02-2017, 16:00
to jest niestety normlanka. widziałem nawet kiedyś katalog, w którym po dodaniu wpisu był komuniakt: "podklinkuj ten wpis, żeby google go szybciej znalazł"... oczywiście jak poprzednik zauważył, można to zrobić z głową a można i bez, bo przecież co się będę przejmować, kupię jakieś linki na allegro i załątwione...

Akna
16-02-2017, 14:22
Ale czy korzystanie z takich programów nie jest niebezpieczne? Google nie jest w stanie tego wyłapać?

Magazyn Tenisa
09-02-2017, 12:35
Bo dopalać wpisy to trzeba z głową.

madzik2506
09-02-2017, 08:18
Cytat Napisał elddd
można kupić programy, które automatycznie dodają strony do katalogów i mają już gotową bazę, Może stąd te słabe linki na dużą skalę
też pomyślałam o robotach oddających wpisy ich posty/artykuły często nie mają ładu i składu

andrew20p
07-02-2017, 12:33
Takiego dopalania nie da się do końca wyeliminować. Nie wiem czy to katalog płatny, ale jeśli nie to z miejsca usuwałbym takie wpisy w bazie.

urbanburban
01-02-2017, 18:27
Tak mi też się wydaje, ze specjalny program rozwiązałby ten problem.

Zenek50
01-02-2017, 14:42
Programy to fajna sprawa. Ułatwiają pracę pozycjonera, ale by przyniosły pozytywny skutek, należy przejrzeć wszelkie gotowe bazy i pozbyć się śmieci.

fanisyberiapl
15-01-2017, 21:19
Również uważam, że warto jednak zainwestować w programy Bardzo ułatwiają proces pozycjonowania

elddd
15-01-2017, 16:11
można kupić programy, które automatycznie dodają strony do katalogów i mają już gotową bazę, Może stąd te słabe linki na dużą skalę

jarekcda
31-12-2016, 14:45
Ostatnio jako administrator katalogu coraz częściej odnotowuję przypadki podlinkowywania wpisów w katalogu linkami niskiej jakości i to w dużej liczbie.

Znalazłem około tysiąca linków na jeden z wpisów w katalogu dodanych w krótkim czasie. Google uznało to za spam i kilka słów kluczowych katalogu spadła poza setkę. Mieliście takie przypadki dopalania wpisów? Temat jest opisany na blogu -> http://ikatalogfirm.pl/blog/podlinko...alogu-spam.php