We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Mam problem i proszę o pomoc

Snoopy
28-02-2006, 14:55
ale chyba juz cie tam besztalismy za "zrobienie szablonu" nie no sorki... ja nie paterze na daty wiec nie wiem
BTW: z ciekawosci pytam... moglbys dac linka do jakiejkolwiek stronki z twoim szablonem ? chcialbym zobaczyc jak to to wyglada... z ciekawosci pytam

solti
27-02-2006, 16:31
Cytat Napisał Przemek11
nie no nie zrobiłem szablonu do jportala tylko normalny z html juz go przygotowałem tlyko teraz ja nie wiem jak go przerobić zeby działał pod jportalem pomóżcie !!!!!
No Stary, to żeś teraz pojechał To nie jest forum jportala, tylko OVH - firmy zajmującej się hostingiem! W sprawie jportala proponuję udac się na forum jportala

Przemek11
27-02-2006, 16:14
nie no nie zrobiłem szablonu do jportala tylko normalny z html juz go przygotowałem tlyko teraz ja nie wiem jak go przerobić zeby działał pod jportalem pomóżcie !!!!!

dr_NO
27-02-2006, 16:04
Przemek11 ja niewiem czy potrafisz czytac ale podana przez Ciebie strona nie bazuje na jportalu tylko na php fusion a jak chcesz do niego to zapraszam na extreme-fusion.pl .... tam Ci pomoga ... co do jportala to np. na zsypa.no-ip.com ...

solti
27-02-2006, 15:36
Przepraszam, że głupio spytam, ale jak mogłeś zrobić samemu szablon, skoro teraz nie wiesz, gdzie go wgrać Na pewno zrobiłeś szablon do jp?

Przemek11
27-02-2006, 15:05
Zainstalowałem sobie bez problemu jp ale mam teraz problem jak mam wsadzić mój szablon który zrobiłem w html bo chciałbym mieć podobny szabloj jak jest
TUTAJ nawet na taki sam temat tylko nie wiem jak wstawić mój szablonik
prosze o pomoc i nie zamykajcie juz tematu jestem początkujący więc zrozumcie

solti
26-02-2006, 19:04
Święte słowa Snoopy

Snoopy
26-02-2006, 10:08
ja bym zamknal... bo jak pytasz o adres administratora ( ) i nie wiesz jaka ma nazwe baza danych... to moze nie zabieraj sie za to. Poza tym moge dac ci do poczytania

FAQ
Przewodnik

zwlaszcza jak sobie przeczytasz przewodnik to przy odrobinie wysilku umyslowego sam skapniesz o co biega...

LITOŚCI!

aha... zaraz jak wyslalem ta wiadomosc trafilem na taki temat
jPortal

o czym to świadczy?

Przemek11
25-02-2006, 23:16
bo chce zainstalować sobie na moim koncie jportal i nie chce mi sie to zainstalowac bo nei wiem jaka jest nazwa bazy danych mysql adres administratora i nie wiem nic co mi jest do tego potrzebne? jakich informacji potrzebuje zeby założyć na swoim koncie jportal ?? proszę o pomoc z góry dziekuje . POzdrawiam
P.S mam nadzieje ze pomozecie a nie zamkniecie temat...