We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Outsourcing IT - czy to się opłaca


Tomelomana
07-01-2017, 17:47
Zależy do czego potrzeba. Bardzo często outsourcing jak najbardziej jest przydatny ponieważ mamy pewność na profesjonalną i rzetelną pomoc od grup specjalistów. Ja mogę od siebie polecić chociażby http://www.altimi.com/ jednakże oczywiście to zależy dokładnie od tego, czego wam potrzeba. Pozdrawiam

kizydor85
15-11-2016, 10:01
Cytat Napisał Woggie
Macie może jakieś doświadczenie we współpracy z takimi firmami? Moja firma zatrudniam ok 20 osób, więc nie jest duża. Jak myślicie, co będzie mi się bardziej opłacać?
U mnie w firmie od jakiegoś czasu współpracujemy z http://darent.net/portfolio/opieka-techniczna/ . Jak komunikacja będzie sprawna a problemy usuwane szybko to będziesz zadowolony. A co do wielkości firmy to małym i średnim też się to opłaca czasem nawet bardziej niż dużym bo po co Ci na etacie informatyk jak problemy np z siecią zdarzają Ci się raz na miesiąc.

dindilsay
21-07-2016, 14:31
No oczywiście, ze takie rozwiązanie wyjdzie bardziej opłacalnie pod względem finansowym. To w sumie bardzo podobne jak w przypadku biur rachunkowych, łatwiej zlecić to im niż zatrudniać księgową kaliszewską. Szukając rozwiązań outsourcingu, najlepiej szukaj po ilości opinii ich klientów (Ale nie takich ich fake kont, gdzie sami sobie opisali, tylko na jakiś forach itp. na pewno ludzie się wypowiadali o danych firmach).

Woggie
12-07-2016, 11:14
Poszukuję dla swojej firmy obsługi informatycznej. Początkowo myślałam o zatrudnieniu informatyka. Okazało się jednak, że to dzisiaj bardzo poszukiwany zawód a co za tym idzie pensja informatyka z doświadczeniem jest dość wysoka. Zaczęłam więc interesować się outsourcingiem IT (https://studiosoftware.pl/outsourcing-it ). Macie może jakieś doświadczenie we współpracy z takimi firmami? Moja firma zatrudniam ok 20 osób, więc nie jest duża. Jak myślicie, co będzie mi się bardziej opłacać?