We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

problem w przekierowaniu domeny

zila
28-07-2016, 16:04
Mnie też tak się wydaje.

trybulski
24-07-2016, 17:12
Cytat Napisał pandroid87
Do tej pory miałem OVH za solidny hosting ale oczekiwanie na odpowiedź supportu już od ponad 24h na założoną sprawę w panelu jest standardem bardzo kiepskich firm. Przykro widzieć, że to nie tylko mój problem. Ktoś ma pomysł jak skutecznie stworzyć to przekierowanie?
Myślę, że to jednorazowy przypadek. Support ovh jest bardzo dobry. Podejrzewam, że Twój problem wymaga większej i bardziej dokładnej analizy, skąd wydłużony czas na oczekiwanie na odpowiedź.

pandroid87
10-07-2016, 09:49
Cytat Napisał OMNx
Do tej pory miałem OVH za solidny hosting ale oczekiwanie na odpowiedź supportu już od ponad 24h na założoną sprawę w panelu jest standardem bardzo kiepskich firm. Przykro widzieć, że to nie tylko mój problem. Ktoś ma pomysł jak skutecznie stworzyć to przekierowanie?

OMNx
09-07-2016, 23:58
Mam niemal ten sam problem.

https://forum.ovh.pl/showthread.php?...ania-domeny-Eu

pandroid87
09-07-2016, 16:41
Witam

Mam problem z przekierowanie swojej starej domeny ovh na nową którą niedawno w wykupiłem. Hosting ovh to Perso 2010. Nowa strona adresu działa bez zarzutu aczkolwiek wpisywanie starego adresu nie przekierowuje na nową domene. Jak widać niżej przekierowanie jest widoczne w panelu już od 3 dni czekam i nie ma efektu:
Załącznik 220
Byłbym wdzięczny za jakąś rade!

Pozdrawiam,
Jakub