We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Oświadczenie rodzica/opiekuna prawnego ze zgodą na zakup

mlodszy
29-01-2016, 16:21
To naprawdę takie trudne? Wystarczy popatrzeć na inne oświadczenia i ich formę.

A treść może wyglądać np:
Ja IMIĘ NAZWISKO, legitymujący się dowodem SERIA DOWODU, wydanym przez KTO WYDAŁ, potwierdzam że jestem prawnym opiekunem IMIĘ NAZWISKO oraz wyrażam zgodę na zakup usługi TUTAJ WYMIENIĆ JAKĄ, świadczoną przez TUTAJ WPISAĆ USŁUGODAWCĘ.

I podpisać się odręcznie najlepiej. Klepnąć skan, zrobić kopię dokumentu i rozwiąże Ci to problem.

Vexisu
29-01-2016, 13:03
Witam,
dzisiaj zamówiłem serwer VPS, dokonałem wpłaty, wysłałem kopię dowodu osobistego, lecz dostałem maila o treści:
Dzień dobry,
dziękuje za odpowiedź.
Usługa serwera VPS może być świadczona na rzecz osoby pełnoletniej. W Pana przypadku ten warunek niestety nie jest spełniony. W tej sytuacji może Pan podsłać oświadczenie rodzica/opekuna prawnego ze zgodą na zakup (należy dołączyć kopię dokumentu). W przeciwnym wypadku anulujemy zamówienie i wykonamy zwrot płatności.
W tym problem, że nikt z domowników nie ma pojęcia jak takowe oświadczenie napisać. Wspomnę tylko, że mam aktualnie 15 lat.