We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Funkcja mail

arek852
18-03-2006, 18:10
Cytat Napisał Theocracy
Gdzie dokładnie włączyć w panelu administracyjnym, aby poczta wychodziła z zewnętrznego SMTP? Do wypełnienia miałem tylko pola: urzytkownik, hasło i serwer SMTP. Mam wersję v6.00.206 PHP Fusion.
PS.
Jeśli nie wszystkie konta to obsługują to, jakie konta SMTP tu zadziałają?

Mi śmiga INTERIA.PL

Theocracy
24-02-2006, 21:44
Gdzie dokładnie włączyć w panelu administracyjnym, aby poczta wychodziła z zewnętrznego SMTP? Do wypełnienia miałem tylko pola: urzytkownik, hasło i serwer SMTP. Mam wersję v6.00.206 PHP Fusion.
PS.
Jeśli nie wszystkie konta to obsługują to, jakie konta SMTP tu zadziałają?

supermegazord
24-02-2006, 12:56
musisz zanzaczycz zeby to włączył wpisać wszystko jak należy i bardzo ważne dane wpisywane w te pola muszą sie odnośić do maila jaki podałeś dla administratora strony

Theocracy
23-02-2006, 21:00
Witam,
mam stronę na serwerze 60free i mam problem ze skryptem PHPFusion.
Generalnie chodzi o wysyłanie maili przez skrypt, bo o ile się orientuję, funkcja mail jest zablokowana, a nie wiem jak mogę zrobić to przez SMTP.
Wpisuję w ustawieniach skryptu dane serwera SMTP np: poczta.interia.pl, login oraz hasło. Skrypt pokazuje, że wiadomość została wysłana, jednak żadna wiadomość nie dochodzi.
Może trzeba ustawić coś jeszcze ustawić w panelu administratora, jecz tego nie wiem.
Proszę o radę.