We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Dziwny problem z przedłużaniem SyS

nebuso
15-10-2015, 17:36
Witam

Starałem się wyjaśnić sprawę "po cichu" ale trafiam głową w mur.
Po tylu latach korzystania z Waszych usług trafiłem na osobę w supporcie, która odnoszę wrażenie, że mnie spławia "była oferta ale już jej nie ma".

Rok temu podczas kupowania serwera pytałem jak mam interpretować przypis pod ceną obok cech produktu "Zapłać za rok z góry a opłata instalacyjna wyniesie 0zł. Po 12 miesiącach dzierżawy serwera skorzystaj z obniżonej ceny".
Pytałem czy to jest coś stałego, czy jednorazowa akcja, jak będzie wyglądała cena serwera po 12 miesiącach.
Jednoznacznie mi support odpowiedział, że jeśli kupie serwer "z tą promocją" to (jeśli zapłacę za rok z góry) cena serwera będzie obniżona. Nie była to "promocja" a cennik lojalnościowy.

Teraz chcę przedłużyć serwer i support twierdzi, że "coś źle zrozumiałem".
Trochę dziwne traktowanie bo oferta była na stronie jeszcze 3 miesiące temu. W dzisiejszych czasach łatwo to sprawdzić. Nie jest to promocja a cecha produktu: 16 IP, tańsze przedłużanie, ....

http://web.archive.org/web/201501260...ery-essential/

Uprzejmie Was proszę o przeszkolenie kadry.
Jak na stronie mi pisze, że za 12 miesięcy będzie cena obniżona, potwierdzam to telefonicznie i mailowo
to planuje w budżecie określoną kwotę na serwer.

W momencie zakupu była konkretnie wypisana oferta i nie rozumiem czemu tylko część obowiązuje?

Pozdrawiam
Dawid